Военкомат Центр зайнятості АМУ
Збережемо тепло для дітей
2015-09-11

Енергозберігаючі технології... Усе частіше ми чуємо ці слова. Дана тема стала актуальною і для батьків ДНЗ №10 "Веселка" ще на початку навчального 2014-2015 року. На загальних батьківських зборах було вирішено докласти максимум зусиль для забезпечення комфортного перебування дітей у садочку та провести акцію під назвою "Збережемо тепло для дітей".

Кошти, що надійшли на благодійний рахунок, були використані згідно з призначенням. Долучилися до акції і благодійники.

Протягом року тривали роботи із заміни вікон у групових та спальних кімнатах - і на перше вересня 35 нових вікон засяяли на будівлі закладу своєю чистотою та новизною.

Колектив працівників садочка вдячний батькам, спонсорам за розуміння, підтримку та допомогу у вирішенні таких непростих фінансових питань.

Акція "Збережемо тепло для дітей" триває.

Н.Г.Левченко,

завідувач ДНЗ №10 "Веселка"

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні мешканці!

Відділ житлово – комунального господарства Миргородської міської ради подає для ознайомлення проект «Схеми санітарного очищення міста Миргород Полтавської області»

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

20 листопада 2019 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Гідності і Свободи

У четвер, 21-го листопада, запрошуємо  громадськість на тематичний захід до Дня Гідності і Свободи. Зібрання відбудеться об 11 годині біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні, шо на приміщенні краєзнавчого музею. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net