Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання журі конкурсу відкритого рейтингу популярності "Людина року-2021"
2021-12-09

У ході підготовки відкритого рейтингу популярності "Людина року - 2021" відбулося засідання  журі конкурсу. Цьогоріч переможців визначали в таких номінаціях: "Професіонал року", "Досягнення року", "Учень року", "Спортивна подія року", "Активна громадська діяльність", "Премія ім. Антона Шевченка". Відповідно до Положення про проведення рейтингу популярності, прийом матеріалів на присвоєння звання «Людина року-2021» та літературно-мистецьку премію ім. Антона Шевченка тривав до сьомого грудня. 

Дев'ятого грудня  відбулося засідання журі,  на якому і було визначено цьогорічних переможців у заявлених номінаціях. Голова журі конкурсу -  секретар  Миргородської міської ради Олександр Гуржій ознайомив членів журі з претендентами на звання "Людина року-2021", зачитав всі матеріали, які надійшли до розгляду. Детально обговоривши всі кандидатури, журі визначилися із цьогорічними переможцями. Їхні імена назвуть на урочистій церемонії нагородження переможців відкритого рейтингу популярності "Людина року-2021", що відбудеться 24 грудня 2021 року з дотриманням умов карантинних обмежень.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага!Змінено дату проведення засідання виконавчого комітету на 28 вересня 2023 року.

Внесено зміни до розпорядження міського голови від 13 вересня 2023 року № 95-в "Про скликання чергового засідання виконавчого комітету міської ради".

     
     
Оновлено перелік боржників до бюджету громади!

Згідно з інформацією податкової служби, 4179 жителі громади станом на 1 вересня 2023 року мають борг до бюджету громади зі сплати місцевих податків на загальну суму 11,4 млн. грн.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді 

на 21 вересня 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net