Военкомат Центр зайнятості АМУ
Засідання «Школи молодого керівника»
2016-10-27

«Сила наша – в єдності» – під таким гаслом на базі Миргородської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Панаса Мирного (директор В.В.Фененко) відбулося засідання «Школи молодого керівника» з теми «Розвиток школи як громадсько активної». Гостей, що прибули з різних міст та районів області, привітали А.Б.Нікітченко, керуюча справами виконавчого комітету Миргородської міської ради, та Т.М.Колибельнік, начальник відділу освіти Миргородської міської ради.

За допомогою доцентів кафедри менеджменту ПОІППО ім. М.В.Остроградського С.В. Королюк, кандидата педагогічних наук, та Р.Л. Гавриш, кандидата історичних наук, молоді керівники навчальних закладів ознайомилися з теоретичними засадами створення та розбудови громадськоактивних шкіл.

Своїм баченням щодо роботи ГАШ ділилася директор ЗОШ №1 імені Панаса Мирного В.В.Фененко, адже не таємниця, що саме цей навчальний заклад нашого міста є флагманом із даного питання на теренах області.

Елементи учнівського самоврядування презентував президент школи, за сумісництвом і президент учнівського самоврядування міста  А.Шумейко, учень 9 класу ЗОШ №1.

Всі учасники засідання «Школи молодого керівника» долучилися до квесту, де мали можливість показати свою ерудицію та знання історії рідного краю. Швидко пролетів час, адже вся робота засідання «Школи молодого керівника» була динамічною та конструктивною. Присутні переконалися, що позитивний результат не примусить себе довго чекати, якщо мислити креативно, критично та творчо.

Ю.В.Невєрова, завідувач міського методичного кабінету

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання регламентної комісії

   06  липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

17 липня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net