Военкомат Центр зайнятості АМУ
Засідання робочої групи з реалізації проекту Європейського Союзу MO.GE.DI.CO
2019-08-02

Засідання робочої групи з реалізації проекту Європейського Союзу "Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)" відбулося 1 серпня. У засіданні взяли участь представник проектувальника робіт на котельні "Реконструкція котельні по вул. Прорізній, 4а та теплових мереж шляхом об'єднання в один тепловий район в м. Миргород Полтавської обл."

Станіслава Борщова та проектувальник робіт в ДНЗ "Реконструкція будівлі дошкільного навчального закладу № 10 "Веселка" комбінованого типу по пров. Тупий, 5 в м. Миргород Полтавської області" Віталій Дупак. Проектувальники розповіли про стан готовності документації та проблемні питання, через які виникають затримки в розробці проектів.

Після наради представник проектувальника Станіслава Борщова разом із менеджером проекту Олександром Логозинським та технічним консультантом проекту Ярославом Кривопишем відвідали ДНЗ №10 «Веселка», розташованого по пров. Тупий, 5. Вже на місцевості представник проектувальника розповів команді проекту та ДНЗ №10 та продемонстрував на місцевості, які заходи щодо модернізації теплових мереж будуть проводитись  на території дитячого садку, яким чином це буде зроблено в рамках проекту MO.GE.DI.CO.

Також завітали до котельні по вул. Прорізній 4а, де проектувальник розповів, як відбуватиметься керування котельнею та газовим і твердопаливним котлами. Учасники розглянули систему автоматизації твердопаливної котельні, яка буде побудована в рамках проекту. Під час візиту на об’єкт обговорили робочі питання, технічні рішення. Нагадаємо, що всі роботи з проектування виконуються після виконання техніко-економічного обґрунтування та з урахуванням усіх рекомендацій Команди підтримки Програми Європейського Союзу та європейського досвіду реалізації аналогічних проектів. Найближчим часом очікуються останні рекомендації від Команди підтримки Програми Європейського Союзу. Потім проект буде подано на проходження комплексної державної будівельної експертизи.

ОГОЛОШЕННЯ
     

КП«Миргородтеплоенерго» інформує  про намір зміни тарифів

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

17 червня 2020 року о 9.00 скликається  чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
     

Графік зупинок котелень КП «Миргородтеплоенерго» для ремонту на 2020 рік по м. Миргород 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net