Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання робочої групи по проєкту НКПВУ
2020-11-02

У рамках Надзвичайної кредитної програми відновлення України  у Миргороді триває реконструкція старої будівлі ЗОШ №1.  Цей проєкт - дорого вартісний та має  визначені терміни реалізації.  Нині ж  на будівельному майданчику роботи відстають від графіка. Чому так відбувається? -  обговорили  2 листопада на  засіданні робочої групи з реалізації даного проєкту. Замовники та виконавці робіт  озвучили проблемні питання, що виникли у ході  будівництва, акцентували  на додаткових об'ємах та  видах робіт, які за підсумками обговорення,  буде внесено   у коригуючу документацію проєкту.  Міський голова Сергій Соломаха зазначив на важливості реалізації цього масштабного проєкту. Тому замовник готовий на допустимі поступки, проте й від виконавця вимагають чіткого виконання домовленостей та дотримання термінів робіт.

Представник ПРООН Володимир Миронов нагадав, що   Надзвичайна кредитна програма для відновлення України, в рамках якої фінансується проєкт, має свій початок та своє завершення. Тому вкрай важливо вчасно вирішувати всі проблемні питання, аби не втратити можливість завершити розпочаті роботи.

Загальна кошторисна вартість проєкту з відновлення споруди становить більше 27 млн гривень, з яких майже 22 мільйони - кошти Європейського інвестиційного банку, що надаються у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Нагадуємо, що "Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області" - перший проєкт, який  фінансується у рамках  Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

ОГОЛОШЕННЯ
     

Оголошено другий набір на конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ». 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

29 травня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за номером  5-25-01.

     
     
Оголошення

Результати розгляду електронних петицій

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net