Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання робочої групи по модернізації Центру надання адміністративних послуг
2019-02-19

19 лютого під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Антоніни Нікітченко відбулося засідання робочої групи з питання  модернізації Центру надання адміністративних послуг. У засіданні взяв участь регіональний координатор проекту  “U-LEAD з Європою” Павло Мацюцький.

На початку засідання Антоніна Нікітченко розповіла, що з метою покращення якості надання адміністративних послуг було реконструйовано нове приміщення ЦНАП. За підтримки міжнародних ініціатив фахівці Центру пройшли навчання. Нині продовжується співпраця з проектом U-LEAD Програми “U-LEAD з Європою” щодо модернізації Центру надання адміністративних послуг. Ініціатива передбачає допомогу на матеріальне оснащення приміщення. Регіональний координатор цього проекту озвучив рекомендації, які необхідно врахувати при розробці програмної концепції модернізації приміщення та з перспективою створення ОТГ.

Після обговорення питань на засіданні визначилися з термінами підготовки відповідних матеріалів, які необхідно надати керівнику ЦНАП Оксані Коротіній до 15 березня 2019 року.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Сплатіть борги до бюджету громади!

Шановні мешканці громади!

Якщо ви є власниками земельних ділянок або іншої нерухомості, ви повинні були сплатити податки до бюджету громади до 1 вересня.

     
     
Оголошення

27 жовтня 2021 року о  09.00  відбудеться засідання постійної комісії  з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій

     
     
Оголошення

26 жовтня 2021 року о 10.00  відбудеться засідання постійної комісії  з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net