Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання робочої групи по модернізації Центру надання адміністративних послуг
2019-02-19

19 лютого під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Антоніни Нікітченко відбулося засідання робочої групи з питання  модернізації Центру надання адміністративних послуг. У засіданні взяв участь регіональний координатор проекту  “U-LEAD з Європою” Павло Мацюцький.

На початку засідання Антоніна Нікітченко розповіла, що з метою покращення якості надання адміністративних послуг було реконструйовано нове приміщення ЦНАП. За підтримки міжнародних ініціатив фахівці Центру пройшли навчання. Нині продовжується співпраця з проектом U-LEAD Програми “U-LEAD з Європою” щодо модернізації Центру надання адміністративних послуг. Ініціатива передбачає допомогу на матеріальне оснащення приміщення. Регіональний координатор цього проекту озвучив рекомендації, які необхідно врахувати при розробці програмної концепції модернізації приміщення та з перспективою створення ОТГ.

Після обговорення питань на засіданні визначилися з термінами підготовки відповідних матеріалів, які необхідно надати керівнику ЦНАП Оксані Коротіній до 15 березня 2019 року.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Гуманітарна допомога ВПО!!!

Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста України буде проводити видачу засобів гігієни сім'ям ВПО з дітьми, що зареєстровані на території Миргородської громади після 24 лютого 2022 року.

     
     
Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство буде проводити прийом

Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство буде проводити прийом 09.08.2022р.

     
     
Працюватиме “гаряча” телефонна лінія

8 серпня 2022 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net