Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання робочої групи для супроводу проєктів НКПВУ
2020-10-21

21 жовтня відбулося засідання Робочої групи для супроводу проєктів  у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. На порядку денному йшлося про організацію процедури закупівлі та отримання авансового платежу по об’єкту "Реконструкція центру естетичного виховання", а також терміни реалізації проєкту та обов'язки відповідальних сторін.

Як зазначив перший заступник міського голови, заступник голови Робочої групи Сергій Швайка, на 26 жовтня 2020 року запланований аукціон по згаданому об'єкту у рамках програми, термін дії якої продовжено до 30 жовтня 2021 року. Тому всім причетним відповідальним виконавцям до закупівель необхідно активізуватися і завчасно підготувати всі документи з метою оперативної реалізації проєкту.

За словами начальника відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Тетяни Усик, термін дії Надзвичайної кредитної програми для відновлення України дуже обмежений і щоб встигнути реконструювати приміщення ЦЕВ за інвестиційні кошти, треба докласти максимальних зусиль всіх сторін, не втрачаючи жодного дня. Для цього на засіданні затвердили терміни реалізації та обов'язки відповідальних відділів у разі успішного завершення аукціону. На скайп-зв'язку із робочою групою був спеціаліст із закупівель та фінансів ПРООН Дмитро Орлов.

Лише дотримуючись конкретних термінів виконання, завчасної підготовки всіх документів та злагодженої співпраці всіх учасників можна отримати аванс на роботи у грудні 2020 року, а не в квітні 2021 року і встигнути завершити проєкт до жовтня 2021 року, підсумував засідання Сергій Швайка.

ОГОЛОШЕННЯ
     

Оголошено другий набір на конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ». 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

29 травня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за номером  5-25-01.

     
     
Оголошення

Результати розгляду електронних петицій

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net