Военкомат Центр зайнятості АМУ
Засідання робочої групи
2017-07-31

28 липня відбулося засідання робочої групи з питань якості надання медичних послуг медичними закладами районного підпорядкування. Робоча група діє між Миргородською районною радою та Миргородською міською радою з метою забезпечення населення Миргорода та Миргородського району якісними медичними послугами та підвищення рівня обслуговування населення в закладах охорони здоров’я.

Завідувач лікувально-діагностичним відділенням Миргородської ЦРЛ Олександр Фошин виступив зі зверненням до керівників міста та району, депутатів з пропозиціями по підвищенню якості надання медичних послуг лікувально-діагностичним відділенням Миргородської ЦРЛ. Зокрема, акцентував увагу на гострому питанні нестачі медичних кадрів.

 Головний лікар КП «Миргородський ЦПМСД» Лілія Павленко виокремила фактори негативного впливу на якість надання медичних послуг Миргородським центром первинної медико-санітарної допомоги, запропонувала шляхи їх усунення. Акцентувала, зокрема, на проблемі черг, фінансовому забезпеченні, транспортному питанні та потребі комп’ютеризації, констатувала факт неукомплектованості штату (60%).

Голова робочої групи Євген Бродський конкретизував організаційні питання функціонування групи, запропонував спиратися виключно на статистичні дані, щоб висновки і рішення були об’єктивними та обґрунтованими.

Активну участь у гарячій дискусії взяли депутати міської та районної ради, а також радник Миргородського міського голови з медичних питань Ніна Коркішко.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Оголошення про намір здійснення перерахунку тарифів

До уваги споживачів послуг централізованого водопостачання та водовідведення!

     
     
Оголошується конкурс

Оголошується конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна -  нежитлової будівлі:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net