Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді і спорту, впровадження цифрових технологій
2021-10-22

Низку програм у різних сферах, що  планують реалізувати у перспективі на території громади, погодили на засіданні постійної комісії  з питань освіти, культури, туризму, молоді і спорту, впровадження цифрових технологій, що відбулося  22 жовтня у межах підготовки  чергової сесії.

На сесійне засідання буде винесено проєкт Маркетингової стратегії Миргородської міської територіальної громади та Програму реалізації туристичного маркетингу Миргородської міської територіальної громади на 2022-2024 роки. Ці документи передбачають низку заходів та відповідне фінансування на їх- втілення. За словами доповідача, начальника відділу економіки і туризму Оксани Голуб, виконання таких завдань передбачене через спільну реалізацію інтересів влади, громади та бізнесу. у межах виконання Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону міститься принаймні дві цілі, для досягнення яких вирішено розробити маркетингову стратегію, а саме «Інвестиційний маркетинг субрегіону» та «Маркетинг та брендинг курорту «Миргород».

Новою для громади буде і Програма цифрового розвитку Миргородської міської територіальної громади на 2021-2025 роки. Як повідомив начальник відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Роман Нестефоренко, головне завдання Програми - проведення цифрової модернізації за актуальними напрямками та сферами, формування цифрової платформи муніципального управління, орієнтованої на потреби громади. Метою Програми є підвищення ефективності муніципального управління, якості життєдіяльності у громаді, доступності цифрових можливостей для громадян, формування безпечного середовища громади на базі сучасних цифрових технологій, впровадження інноваційних ІТ-ініціатив. 

Ще на комісії розглянули та підтримали низку проєктів рішень, які стосувалися змін до цільових програм у галузі культури та спорту.  У "різному" було заслухано звернення депутата від депутатської фракції "Європейська Солідарність" Анатолія Карбана  щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами у нашій громаді.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство буде проводити прийом

Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство буде проводити прийом 09.08.2022р.

     
     
Працюватиме “гаряча” телефонна лінія

8 серпня 2022 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Гуманітарна допомога ВПО

Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста України буде проводити видачу гуманітарної допомоги ВПО з інвалідністю 1 та 2 груп, що зареєстровані на території Миргородської громади після 24 лютого 2022 року.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net