Миргород фестивальний Военкомат
Засідання Координаційної ради Проекту USAID
2013-09-17

У Миргороді відбулося засідання Координаційної ради Проекту USAID АМР США "Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород" у Полтавській області. Учасників зібрання привітав міський голова Сергій Соломаха.

«Враховуючи Енергетичну стратегію України до 2030 року, скорочення споживання природного газу, розвиток енергозбереження та вирішення нагальних екологічних проблем – найактуальніші питання, що стоять перед міською громадою», – підкреслив міський голова Сергій Соломаха. Тому перспектива створення в Миргороді БІО-ТЕЦ з використанням місцевих видів палива - одна з альтернатив на шляху до енергоефективності міста-курорта. Керівник міста також розповів про підготовчу роботу у напрямку впровадження проекту, зазначивши, що власне цей проект і бере старт у Миргороді.

Міський голова також зазначив, що на даному етапі при Миргородській міській раді створена Координаційна рада з питань реалізації проектуUSAID. Її очолює перший заступник міського голови Сергій Павленко.

Координатор проекту від Агентства США з міжнародного розвитку Чарльз А. Девіс розповів про актуальність проекту для Миргорода і енергетичну безпеку України. Про хід реалізації Проекту у Миргороді докладно інформували учасників зібрання керівник проекту, виконавчий директор ВБО "Інститут місцевого розвитку" к.е.н, доцент Руслан Тормосов та представник департаменту ЖКГ Полтавської ОДА Едуард Рева.

Під час засідання профільні спеціалісти проекту розповіли про організаційні аспекти правової та регуляторної бази, підготовку бізнес-плану та регіональної програми з розвитку мережі біопаливних котелень в системі теплопостачання м. Миргорода на умовах державно-приватного партнерства та обговорили інші питання, пов’язані з інформаційною підтримкою Проекту. У ході Координаційної ради перший заступник Миргородського міського голови Сергій Павленко та координатор Проекту на місцевому рівні Ігор Мурашко провели круглий стіл з керівниками основних агропідприємств Миргородського району щодо співробітництва у рамках виконання проекту за участі фахівців ВБО "Інститут місцевого розвитку".

Учасники зібрання відвідали попередньо відібрану котельну за адресою пров. Спартаківський, 8, де буде впроваджено пілотну частину Проекту по виробництву енергії з біопалива.

У рамках проекту в котельні, яка забезпечує 14 житлових будинків Миргорода, а це – 1,5 тис. споживачів тепла (або кожен десятий споживач центрального теплопостачання в місті), буде встановлене сучасне обладнання, яке дозволить замінити природній газ біопаливом.

Також за проектом в рамках публічно-приватного партнерства місцевого бізнесу та місцевої і регіональної влади передбачено створити цілісну інфраструктуру збору та зберігання біомаси в Миргородському районі, встановити сучасне обладнання для її переробки в біопаливо. В подальшому цей досвід буде поширено на інші райони Полтавської області, а також міста та села по всій Україні. Для цього буде створено спеціальний Інформаційно-просвітницький центр для роботи з громадськістю та Ресурсний центр для залучення фермерів і сільгоспвиробників. Реалізація проекту триватиме два роки.

Прес-реліз

Прес-служба міської ради

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається сесія!

29 червня 2017 року о 09.00 годині у залі засідань міської ради скликається двадцять сьома сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Запрошуємо усіх шанувальників оркестрової музики на цікавий концерт!

3 липня о 19.00 у районному будинку культури відбудеться концерт оркестру народних інструментів викладачів Миргородської дитячої музичної школи ім.А.П.Коломійця

     
     
Запрошуємо на святкування Івана Купала

6-го липня відбудеться святкування Івана Купала

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net