Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання комісії з питань техногенної безпеки
2016-12-02

Для оперативного прибирання снігу на вулицях Миргорода буде залучатися техніка підприємств та  установ на договірних умовах,  укладених з ВЖКГ. Про це, зокрема повідомив перший заступник міського голови Сергій Швайка на засіданні комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Голова цієї комісії також зазначив, що спеціалізована техніка комунальних  підприємств  за рясних опадів, швидко розчистити сніг не встигає. Щоб не повторилася ситуація минулих років, ліквідовувати наслідки снігопадів на основних магістралях та провулках допомагатимуть автомашини підприємств, за якими закріплені  прилеглі території та додаткові ділянки.  Керівники  установ та організацій ще раз переглянули на карті відповідні сектори, на які поділено місто, для оперативної розчистки від снігу.

На нараді також  обговорили питання  відновлення  технопарку на деяких підприємствах, щоб у разі потреби можна було використовувати  транспорт для розчистки снігу. За словами  Сергія Швайки,  на базі рятувальної частини буде діяти оперативний штаб,  який координуватиме роботу всіх служб, відповідальних за ліквідацію наслідків погодних умов. Голова комісії  закликав оперативно повідомляти про ситуацію, а ще добросовісно чистити  основні вулиці, провулки і дороги та проїзди до важливих об’єктів.

2- 3 грудня  за повідомленням Полтавського Гідрометцентру, очікується ускладнення погодних умов, посилення вітру та снігопад.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Громадське обговорення!

До уваги мешканців Миргородської міської територіальної громади!

     
     
Запрошення до участі у Конкурсі щодо встановлення велопарковок

Запрошення до участі у Конкурсі щодо встановлення велопарковок

     
     
Громадські слухання

Запрошуємо до участі в громадських слуханнях мешканців сіл Дібрівка, Показове, Стовбине

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net