Военкомат Центр зайнятості АМУ
Засідання АМУ в Миргороді
2017-02-23

23 лютого в Миргороді відбулося засідання Полтавського регіонального відділення АМУ. Цього разу представники органів місцевого самоврядування стали учасниками практичного семінару на тему "Практика застосування антикорупційного законодавства. Електронна система декларування доходів" у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

З вітальним словом до учасників засідання звернувся міський голова, голова Полтавського РВ АМУ Сергій Соломаха та виконавчий директор Полтавського РВ АМУ Галина Безносик. Під час зустрічі було обговорено законодавчу базу, що регулює питання протидії корупції, обмеження та відповідальність, передбачені антикорупційним законодавством для посадових осіб органів місцевого самоврядування. На цьому питанні акцентувала Олена Таран, керівник секції юристів при Полтавському РВ АМУ, начальник юридичного управління Горішньоплавнівської міської ради. Про особливості отримання електронного цифрового підпису та користування ним, Інтернет-сервіси, які використовуються для заповнення електронних декларацій, розповів головний спеціаліст відділу інформаційно-комп"ютерного забезпечення Полтавської ОДА Станіслав Беньковський. Під час конструктивного діалогу учасники практичного семінару, а серед них і посадовців відділів міської ради та самостійних управлінь, отримали вичерпні відповіді та рекомендації щодо заповнення е-декларацій.

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     

Запрошуємо 29 лютого  на центральну площу міста на театралізоване свято Масниці «Сонце зустрічаєм, сонце величаєм!»

     
     
Оголошення про фінансовий аудит

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:  послуги із проведення аудиторської перевірки щодо фінансової діяльності проєкту "Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області"

     
     
Увага! Конкурс!

Оголошення про фінансовий аудит ЦЕВ по НКПВУ

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net