Военкомат Центр зайнятості АМУ
Засідання АММУ в Миргороді
2016-01-16

Миргород вкотре став місцем для обговорення стратегічних питань територіальних громад. 15-16 січня відбулася стратегічна сесія для членів Правління та виконавчого апарату Асоціації малих міст України. Як зазначив голова АММУ, міський голова м. Українка Павло Козирєв, на стратегічній сесії обговорили функції і роль АММУ в частині реформування місцевого самоврядування та децентралізації, яка безпосередньо торкається малих міст.

На думку міського голови Сергія Соломахи, під час таких робочих сесій очільники міст обговорюють нагальні питання територіальних громад та пропонують алгоритм їх вирішення. Нині це бюджетні питання, які виникли на початку року. Члени АММУ напрацьовують актуальні пропозиції, які надсилають у відповідні міністерства. До голосу АММУ мають дослухатися, - зазначає Сергій Соломаха.

Захід проходить за підтримки шведсько-українського проекту "Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні", що реалізується Академією Фольке Бернадотта та фінансується Шведським агентством з міжнародного розвитку та співпраці (Sida).

Як повідомила координатор Проекту Юлія Сєдик, міжнародні партнери зацікавленні у підтримці роботи малих міст та територіальних громад, які відкриті для нового досвіду  та впровадження різних проектів.

На засіданні було презентовано стратегію проекту "Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні 2020". Як зазначила виконавчий директор АММУ Валентина Полтавець, в основі Стратегії - лідерство міських голів. Керівник територіальної громади має стати лідером громади та ефективним менеджером.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     

Запрошуємо 29 лютого  на центральну площу міста на театралізоване свято Масниці «Сонце зустрічаєм, сонце величаєм!»

     
     
Оголошення про фінансовий аудит

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:  послуги із проведення аудиторської перевірки щодо фінансової діяльності проєкту "Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області"

     
     
Увага! Конкурс!

Оголошення про фінансовий аудит ЦЕВ по НКПВУ

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net