Военкомат Центр зайнятості АМУ
Запрошуємо до участі в заході "Пам’ятаємо. Перемагаємо"
2015-05-08

Шановні миргородці та гості міста!

Запрошуємо всіх небайдужих прийти 8 травня о 19.00 на центральну площу міста для участі у заході «Пам’ятаємо. Перемагаємо!» Навчальні заклади міста разом з відділом культури та МК ЖЕУ готують стенди фотографій із сімейних архівів. Ви побачите унікальні фото з обличчями справжніх героїв – учасників Другої світової війни, яких війна або невблаганний час забрали від нас.

Ми запрошуємо Вас побути у родинному колі миргородців, які разом вшановують пам’ять тих, хто загинув під час минулої війни, та під час неоголошеної війни, яка підло забирає молоді життя зараз. Світла пам’ять і вічна слава героям!

День пам’яті та примирення стане прикладом толерантності, примирення та єдності українців, які зробили європейський вибір. Якщо Ви відчуваєте себе європейцем по духу, запрошуємо Вас підтримати акцію!

Вперше у виконанні народного пісенного ансамблю «Обереги» прозвучить  «Пливе кача» - народна пісня, що стала реквіємом-прощанням за загиблими українськими героями.

Ми запрошуємо Вас приєднатися до жалобної ходи із лампадками до меморіалу Вічної Слави аби вшанувати загиблих та померлих героїв.

Тож, шановні миргородці, чекаємо на всіх о 19.00 на центральній площі міста.

Прохання приходити із лампадками та мати на одязі символ пам’яті – червоний мак.

Оргкомітет

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання бюджетної комісії

13.11.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
     
Засідання комунальної комісії

13.11.2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики

     
     
Засідання регламентної комісії

  13 листопада 2019 року о 10.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net