Военкомат Центр зайнятості АМУ
Заняття з комп’ютерної грамотності
2019-05-15

Завдяки місцевій програмі «Місто активних громадян» та фінансовій підтримці із місцевого бюджету у рамках проекту «Простір вільного розвитку літніх людей» життя людей старшого віку у Миргороді стає цікавішим і насиченішим. Мета цього проекту – розвиток активності людей літнього віку, створення простору для їх самореалізації: організація їхнього дозвілля, набуття нових та корисних знань і навичок, залучення в життя громади.

За підтримки директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вікторії Максимової з’явилася ще одна можливість зробити дозвілля літніх людей цікавим і корисним. Тому планується провести 12 заходів на різну тематику. Вони стосуватимуться підвищенню юридичної грамотності, проведення творчих вечорів, пішохідні екскурсії, покращенню психологічного здоров’я, зустрічі з творчими особистостями, заняття з комп’ютерної грамотності.

Проект «Простір вільного розвитку літніх людей» допоможе людям старшого покоління адаптуватися до сучасних умов, реалізуватися, набути нові знання і навички, які вони зможуть використовувати у своєму житті. У рамках цього проекту для студентів Університету третього віку відбулося перше заняття з комп’ютерної грамотності під назвою «Знайомство з комп’ютером», яке провела фахівець із соціальної роботи Валентина Донцова. Вона розповіла що таке комп’ютер, як його можна використовувати у повсякденному житті та познайомила присутніх із системним блоком, клавіатурою, монітором та мишкою. Незважаючи на свій вік, студенти Університету третього віку виявили ентузіазм та наполегливість у вивченні комп’ютера.

Заняття було цікавим та насиченим новою інформацією. Підопічні Територіального центру залишились задоволеними від проведеного заходу та з нетерпінням чекають нових занять.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net