Военкомат Центр зайнятості АМУ
Загрози інформаційної безпеки держави
2016-10-24

Про загрози інформаційної безпеки України розповіли спеціалістам відділів та управлінь міської ради співробітники СБУ. Вони навели приклади хаккерських атак на офіційні сайти органів державної влади, розповіли про вплив соціальних мереж на процеси у політичній сфері та про інші загрози для інформаційної безпеки держави.

Правовою основою забезпечення технічного захисту інформації в Україні є Конституція, низка законів та положень про захист державних інформаційних ресурсів. Вони передбачають, зокрема, запровадження Комплексної системи захисту інформації. Це питання стане наступною темою зібрання,- зазначили на нараді.

Захист інформації -  важлива складова політики безпеки держави, але не менш важливою складовою є інформаційна війна. Телекомунікації, ЗМІ, інтернет, соціальні мережі, як складова інтернету — це зброя у цій війні. Як свідчить досвід політичного життя багатьох країн світу останніх років, “інформаційна зброя” може повною мірою використовуватись як проти зовнішнього ворога, так і для вирішення внутрішніх суперечок.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net