Военкомат Центр зайнятості АМУ
Загрози інформаційної безпеки держави
2016-10-24

Про загрози інформаційної безпеки України розповіли спеціалістам відділів та управлінь міської ради співробітники СБУ. Вони навели приклади хаккерських атак на офіційні сайти органів державної влади, розповіли про вплив соціальних мереж на процеси у політичній сфері та про інші загрози для інформаційної безпеки держави.

Правовою основою забезпечення технічного захисту інформації в Україні є Конституція, низка законів та положень про захист державних інформаційних ресурсів. Вони передбачають, зокрема, запровадження Комплексної системи захисту інформації. Це питання стане наступною темою зібрання,- зазначили на нараді.

Захист інформації -  важлива складова політики безпеки держави, але не менш важливою складовою є інформаційна війна. Телекомунікації, ЗМІ, інтернет, соціальні мережі, як складова інтернету — це зброя у цій війні. Як свідчить досвід політичного життя багатьох країн світу останніх років, “інформаційна зброя” може повною мірою використовуватись як проти зовнішнього ворога, так і для вирішення внутрішніх суперечок.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net