Военкомат Центр зайнятості АМУ
Загальноміське свято в мікрорайоні «Промисловий»
2019-06-03

Загальноміське свято до дня захисту дітей відбулося на території парку авіамістечка, що в мікрорайоні «Промисловий». Особливістю свята стало те, що одночасно було урочисте відкриття спортивного майданчика для дітей. 

- Народний депутат Олег Кулініч, який в минулому році подарував для парку дитячий майданчик, дотримав свого слова і в цьому році подарував ще й спортивний майданчик, - наголосив у своєму виступі міський голова Сергій Соломаха.  Олег Кулініч і Сергій Соломаха привітали численне зібрання дітей та дорослих із святом та побажали в цьому парку зміцнювати своє здоров’я. Голова ради мікрорайону «Промисловий» Олександр Марченко та секретар міської ради Наталія Гирка подякували Олегу Кулінічу за чудовий і такий необхідний в авіамістечку спортивний майданчик. Після перерізання символічної стрічки розпочалася концертно – розважальна програма, підготовлена відділом культури  (Лариса Педченко) та міським будинком культури (Валентина Позичайло),  за що рада мікрорайону «Промисловий» щиро дякує від імені мешканців  та всіх, хто долучився до організації чудового свята. Адже тут були ще й майстер–класи, батути, надувна гірка і багато цікавого для малечі.

Рада мікрорайону глибоко вдячна начальнику КП «Спецкомунтранс» Олександру Онищенку за впорядкування парку та начальнику МКЖЄУ Олександру Марченку – за встановлення спортивного майданчика.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     

Запрошуємо 29 лютого  на центральну площу міста на театралізоване свято Масниці «Сонце зустрічаєм, сонце величаєм!»

     
     
Оголошення про фінансовий аудит

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:  послуги із проведення аудиторської перевірки щодо фінансової діяльності проєкту "Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області"

     
     
Увага! Конкурс!

Оголошення про фінансовий аудит ЦЕВ по НКПВУ

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net