Военкомат Центр зайнятості АМУ
Загальноміське свято в мікрорайоні «Промисловий»
2019-06-03

Загальноміське свято до дня захисту дітей відбулося на території парку авіамістечка, що в мікрорайоні «Промисловий». Особливістю свята стало те, що одночасно було урочисте відкриття спортивного майданчика для дітей. 

- Народний депутат Олег Кулініч, який в минулому році подарував для парку дитячий майданчик, дотримав свого слова і в цьому році подарував ще й спортивний майданчик, - наголосив у своєму виступі міський голова Сергій Соломаха.  Олег Кулініч і Сергій Соломаха привітали численне зібрання дітей та дорослих із святом та побажали в цьому парку зміцнювати своє здоров’я. Голова ради мікрорайону «Промисловий» Олександр Марченко та секретар міської ради Наталія Гирка подякували Олегу Кулінічу за чудовий і такий необхідний в авіамістечку спортивний майданчик. Після перерізання символічної стрічки розпочалася концертно – розважальна програма, підготовлена відділом культури  (Лариса Педченко) та міським будинком культури (Валентина Позичайло),  за що рада мікрорайону «Промисловий» щиро дякує від імені мешканців  та всіх, хто долучився до організації чудового свята. Адже тут були ще й майстер–класи, батути, надувна гірка і багато цікавого для малечі.

Рада мікрорайону глибоко вдячна начальнику КП «Спецкомунтранс» Олександру Онищенку за впорядкування парку та начальнику МКЖЄУ Олександру Марченку – за встановлення спортивного майданчика.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До відома власників тварин та мешканців міста!

Графік щеплень домашніх тварин проти сказу:

     
     
Семінар для представників багатоквартирних будинків

Запрошуємо на семінар для представників багатоквартирних будинків щодо фінансування енергоефективних ремонтів

     
     
Свято Ветеранів

Шановні миргородці! Запрошуємо Вас, у середу 18 вересня 2019 року, о 15.30 на Свято Ветеранів, присвячене Дню визволення Миргородщини.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net