Военкомат Центр зайнятості АМУ
З Днем захисту дітей!
2017-06-02

Діти - це безмежна щирість та відвертість, сонячні посмішки та приємні клопоти. Діти - наш найцінніший скарб, наше сьогодення та майбутнє.

1 червня в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти - гарант самозбереження, здоров'я і процвітання нації. Забезпечення та дотримання прав дитини - необхідність і потреба не лише сучасного етапу розвитку України, але й пріоритетний напрямок політики нашої держави на майбутнє. Наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях. Адже діти - наше майбутнє, а значить - майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Тому зичемо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів. Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

Цього року 1 червня за фінансової підтримки міської влади служба у справах дітей Миргородської міської ради провела святковий захід для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в ресторані «Гоголь». Привітала малечу зі святом керуюча справами виконавчого комітету Антоніна Нікітченко. Після святкового обіду юні гості прийняли участь у костюмованому піратському дійстві з безліччю конкурсів, а в фіналі вони змогли відшукати заховані скарби. 

Служба у справах дітей висловлює щиру подяку директору ресторану «Гоголь» Борису Руденку за надання можливості проведення дитячого свята у чудовому закладі та Галині Калайтан за благодійну допомогу в організації розважальної частини свята, за гарний настрій та теплі дитячі посмішки.

                                                                                                 Служба у справах дітей

                                                                                                 Миргородської міської ради

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     

КП«Миргородтеплоенерго» інформує  про намір зміни тарифів

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

17 червня 2020 року о 9.00 скликається  чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
     

Графік зупинок котелень КП «Миргородтеплоенерго» для ремонту на 2020 рік по м. Миргород 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net