Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
З Днем міста Миргород приїхали привітати представники 5 європейських міст-побратимів
2019-09-14

У святкуванні Дня Миргорода та міжнародному фестивалі етнічних культур "Місто миру єднає друзів" (15 вересня) беруть участь делегації з європейських міст–побратимів. Цього року до нас приїхали представники з Горної Оряховиці (Болгарія), Смолєвичів (Білорусь), Анікщяю (Литва), Екабпілсу (Латвія), Згожельця (Польща).

Питання подальшого співробітництва міст-побратимів обговорили під час урочистої офіційної зустрічі, що відбулася у залі засідань міської ради за участю представників санаторно-курортних закладів. Під час спілкування згадали історію встановлення дружніх зв'язків. Міський голова Сергій Соломаха підбив підсумки співробітництва. Відрадно те, за роки співпраці відбулися обміни за участю представників органів місцевого самоврядування, дитячих та творчих колективів. Закордонні міста-побратими приймали спортсменів, юних техніків, творчі колективи та оздоровлювали дітей з родин учасників АТО. Представники міст-побратимів також висловили керівництву Миргорода вдячність за співпрацю у різних напрямках. Відзначили позитивні зміни в місті. Подякували керівникам санаторно-курортних закладів за медичний  туризму високого європейського рівня.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Про перенесення робочого дня

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

21 квітня 2021 року о 9.00  відбудеться засідання виконавчого комітету

     
     
Відбудеться “гаряча” телефонна лінія

У середу, 14 квітня 2021 року, з 16 по 17 годину буде проходити "гаряча" телефонна лінія з керівником КП "Миргордська управляюча компанія"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net