Военкомат Центр зайнятості АМУ
XI конференція малих міст України
2016-10-25

20-21 жовтня 2016 року Асоціація малих міст України провела XI Щорічну конференцію малих міст. Участь в конференції взяли голови об’єднаних громад та всіх малих міст України, представники українських асоціацій органів місцевого самоврядування, центральних органів державної влади, народні депутати України, міжнародні та українські експерти. Миргород представляв міський голова Сергій Соломаха.

Під час заходу учасники обговорили питання формування нової структури управління  об’єднаними громадами та їх бюджету, організації надання послуг, стратегічного планування розвитку об’єднаних громад, синергію міжнародних програм у підтримці реформи місцевого самоврядування в Україні.

Особливістю Щорічної конференції малих міст є те, що під час першого дня заходу відбувається напрацювання рекомендацій представниками органів місцевого самоврядування, а під час другого дня – підведення підсумків, обговорення цих рекомендацій за участі представників центральних органів державної влади, народних депутатів, експертів.

На конференції міський голова Сергій Соломаха зустрівся з представником швейцарського проекту в Україні Оксаною Гарнець. Було домовлено про подальшу співпрацю з поліпшення  міської системи водопостачання у межах проекту ДЕСПРО, який нині реалізують в Миргороді. Спілкуючись з керівником проекту, швецька SIDA Камеруном Кхудур було обговорено питання організації роботи  Миргородського ЦНАПУ. Також міський голова Сергій Соломаха мав розмову з народним депутатом Сергієм Власенком. Йшлося про сприяння народного обранця у питанні проходження через комітет Верховної Ради документації по змінах меж міста. Наразі ця документація пройшла експертизу і чекаю фінального вирішення.

Конференція проводиться в партнерстві з  Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Міністерством регіонального розвитку України за підтримки Програми Ради Європи  «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні», Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та швецького проекту «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні».

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net