Военкомат Центр зайнятості АМУ
„Вишивана моя Україна” в Миргороді
2016-11-25

У рамках  Всеукраїнської  акції „Вишивана моя Україна”, започаткованої  Казначейством  до 25- річниці незалежності України, карта-вишиванка завітала до міста - курорту. Йдучи зі сходу на захід усіма регіонами нашої Батьківщини, акція „Вишивана Україна” ще раз засвідчує  високий дух патріотизму, притаманний українцям, поєднує всіх казначеїв незримою ниткою любові до рідної землі. Карта пройшло доволі складний маршрут - побувала в усіх регіонах України. У кожному з них вона доповнювалась новими візерунками, нанесеними натхненними казначейськими майстрами, а вишивали карту більше 100 майстрів і  майже  70 днів.

У вишиванні брали участь і чоловіки. Символічно, що перший орнамент на казначейській карті був нанесений на східних теренах нашої країни – в Управлінні Державної казначейської служби України в м.Торецьку Донецької області. Полотно передавалось з регіону до регіону, вишивка доповнювалась новими візерунками. Розпочалась акція у Донецькій і Луганській областях, подальший її маршрут був у Харківській, Сумській, Чернігівській, Полтавській та інші області. Працівники територіальних органів ДКСУ своїми руками вишили карту нашої Батьківщини, причому притаманними для кожного регіону орнаментами.

Завершилась всеукраїнська казначейська акція „Вишивана моя Україна” в серці України – Києві 19 жовтня 2016 року.  На Софіївській площі її урочисто передали Голові Казначейства  України  Слюз Тетяні Ярославівні.

Далі казначейський рукотворний оберіг знову побуває в усіх територіальних органах ДКСУ, після чого займе почесне місце в центральному апараті Казначейства,  як ще один символ єдності та патріотизму казначейської спільноти.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До відома власників тварин та мешканців міста!

Графік щеплень домашніх тварин проти сказу:

     
     
Семінар для представників багатоквартирних будинків

Запрошуємо на семінар для представників багатоквартирних будинків щодо фінансування енергоефективних ремонтів

     
     
Свято Ветеранів

Шановні миргородці! Запрошуємо Вас, у середу 18 вересня 2019 року, о 15.30 на Свято Ветеранів, присвячене Дню визволення Миргородщини.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net