Военкомат Центр зайнятості АМУ
„Вишивана моя Україна” в Миргороді
2016-11-25

У рамках  Всеукраїнської  акції „Вишивана моя Україна”, започаткованої  Казначейством  до 25- річниці незалежності України, карта-вишиванка завітала до міста - курорту. Йдучи зі сходу на захід усіма регіонами нашої Батьківщини, акція „Вишивана Україна” ще раз засвідчує  високий дух патріотизму, притаманний українцям, поєднує всіх казначеїв незримою ниткою любові до рідної землі. Карта пройшло доволі складний маршрут - побувала в усіх регіонах України. У кожному з них вона доповнювалась новими візерунками, нанесеними натхненними казначейськими майстрами, а вишивали карту більше 100 майстрів і  майже  70 днів.

У вишиванні брали участь і чоловіки. Символічно, що перший орнамент на казначейській карті був нанесений на східних теренах нашої країни – в Управлінні Державної казначейської служби України в м.Торецьку Донецької області. Полотно передавалось з регіону до регіону, вишивка доповнювалась новими візерунками. Розпочалась акція у Донецькій і Луганській областях, подальший її маршрут був у Харківській, Сумській, Чернігівській, Полтавській та інші області. Працівники територіальних органів ДКСУ своїми руками вишили карту нашої Батьківщини, причому притаманними для кожного регіону орнаментами.

Завершилась всеукраїнська казначейська акція „Вишивана моя Україна” в серці України – Києві 19 жовтня 2016 року.  На Софіївській площі її урочисто передали Голові Казначейства  України  Слюз Тетяні Ярославівні.

Далі казначейський рукотворний оберіг знову побуває в усіх територіальних органах ДКСУ, після чого займе почесне місце в центральному апараті Казначейства,  як ще один символ єдності та патріотизму казначейської спільноти.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається сесія

21 лютого 2020 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається п’ятдесят друга сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Оголошення про фінансовий аудит

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:  послуги із проведення аудиторської перевірки щодо фінансової діяльності проєкту "Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області"

     
     
Увага! Конкурс!

Оголошення про фінансовий аудит ЦЕВ по НКПВУ

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net