Военкомат Центр зайнятості АМУ
Виїзний прийом міського голови у мікрорайоні "Спортивний"
2019-11-29

28 листопада міський голова Сергій Соломаха спілкувався з активістами ради мікрорайону "Спортивний". Глобальні проблеми цієї території оглянули разом із головою ради мікрорайону Олександром Залєським. Побували у віддалених вуличках, вислухали мешканців, обговорили шляхи вирішення наболілих питань з депутатами цього округу.

Виїзний прийом міського голови  проходив у приміщенні першої школи. Під час діалогу голови будинкових та вуличних комітетів порушили нагальні та локальні питання. Основні проблеми "Спортивного" – відновлення системи централізованого водопостачання, ремонт окремих будинків та прибудинкових територій, підсипка та асфальтування вулиць, налагодження електропостачання на околицях, завершення масштабних проєктів, розпочатих у поточному році.

Спілкуючись із громадянами міський голова повідомив, що в 20 числах грудня має бути затверджений головний фінансовий документ на наступний рік. Наразі триває формування проєкту бюджету і міський голова хоче особисто знати проблеми кожного мікрорайону. Оскільки бюджет 2020 року буде непростим, тому під час його ухвалення будуть визначати пріоритетні заходи, але із врахування думок жителів кожного мікрорайону.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні відвідувачі Пенсійного фонду!

Для одержання послуг в умовах продовження карантину в органах Пенсійного фонду запроваджено попередній запис на прийом до спеціалістів відділів обслуговування громадян.

     
     
Тимчасові графіки руху пасажирських перевезень (ОНОВЛЕНО)

 УВАГА!!! Тимчасові графіки руху пасажирських перевезень  з 25 травня 2020 року

     
     
До уваги суб’єктів господарювання!

При відновленні діяльності об'єктів торгівлі та побутового обслуговування, просимо користуватися вимогами Постанов головного державного санітарного лікаря України:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net