Военкомат Центр зайнятості АМУ
Виховуємо дошкільника–діяча
2018-03-27

Головною метою системи освіти є підготовка підростаючого покоління до активного життя в умовах постійно мінливого соціуму. Розвиток сучасного суспільства носить перманентний (який триває безперервно) і динамічний характер, тому ключовим завданням освітнього процесу є передача дітям таких знань і виховання таких якостей, які дозволили б успішно адаптуватися до подібних змін.

Малюка вже з перших років життя оточує математична інформація, тому дошкільна освіта має бути спрямована на виховання в дітей звички до повноцінної логічної аргументації.  Про те, як сформувати у дошкільнят  необхідні життєві компетентності, уміння орієнтуватися в мінливому навколишньому світі, пристосовуватися до нових умов життя, продуктивно й гармонійно взаємодіяти з оточенням, йшлося під час методичного об’єднання вихователів ЗДО «Виховуємо дошкільника-діяча»,  яке відбулося  14.03.2018 р. у НВК (днз-знз) «Гелікон» (директор Полтавська Д.А.). З планом роботи засідання ознайомила керівник МО  Горєлова В.Ю., вихователь-методист ДНЗ №2 « Оленка».

Нині гостро постала потреба у формуванні активної, діяльної особистості починаючи вже з дошкільного віку. «Щоб виховати особистість, яка вміє розмірковувати, планувати  свої дії на кілька кроків уперед, доводити власну думку, створювати інтелектуальні продукти, ми маємо розвивати в дітей логічне мислення, чітке, доказове мовлення, навчати їх виконувати розумові  дії (аналіз,синтез, порівняння,узагальнення), знаходити аналогії, класифікувати та систематизувати поняття і факти», – наголосила вихователь – методист Парфенчик Н.І. Для цього слід створити відповідне розвивальне освітнє середовище. Наталія Іванівна запропонувала присутнім переглянути презентацію із досвіду роботи закладу, в якій розповіла про ефективне використання інноваційних технологій та методик у ЗДО, а саме: «Палички Кюїзенера», «Інтелектуальні ігри Нікітіних», «Логічні блоки Д єнеша», «Логіки світу, «Коректурні таблиці Н.Гавриш», «Освіта для сталого розвитку» тощо.

У рамках практичної частини інтегроване заняття «Снігова королева»  з пріоритетом інтелектуально- мовленнєвих завдань з використанням ігор Нікітіних в старшій групі «Чебурашка» провела вихователь Тимченко Л.О. Педагог не тільки навчала дітей усвідомлювати моральні категорії добра і зла, а й спонукала висувати фантастичні гіпотези, висловлювати свою думку, розвивала здібності дітей до аналізу, синтезу, комбінування. За допомогою кубиків Нікітіних дошкільнята поділилися враженнями від проведеного заняття.

Завершальним етапом методичного об’єднання був проведений вихователем-методистом Парфенчик Н.І. майстер-клас для педагогів міста з використання навчально-розвивального курсу «Логіки світу», автором якого є Ірина Стеценко, науковий співробітник Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН України. Присутні виконували оригінальні арифметичні й геометричні завдання, розв’язували задачі з теорії множин, математичної логіки, конструювання (на площині та у просторі), комбінаторики, які були  подані у цікавій та легкій для сприйняття формі.

Під час обговорення учасники заходу  високо оцінили рівень проведення методичного об’єднання і визначили, що дошкільна освіта має не лише давати дітям знання, а й сприяти розвитку творчого мислення й інтелектуальних здібностей.

 

Гречка Л.М., методист відділу освіти

Миргородської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     

КП«Миргородтеплоенерго» інформує  про намір зміни тарифів

     
     
Скликається позачергова сесія

9 червня 2020 року о 15.00 скликається 56 позачергова сесія міської ради 

     
     
Засідання земельної комісії

Оголошення

      09 червня 2020  року о 13.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net