Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Всеукраїнський громадський бюджет
2019-09-26

 25 вересня почався прийом проєктів Всеукраїнського громадського бюджету Полтавської області. Відтепер громадяни можуть доєднатися до розробки і реалізації важливих і пріоритетних проектів загальноукраїнського масштабу. Заявниками можуть бути органи місцевого самоврядування, регіональні Агенції розвитку, наукові установи, громадські організації, та звичайні мешканці. Інвестиційні проєкти подаються до 24 жовтня 2019 року.

В Україні протягом останніх кількох років на місцевому рівні успішно працює бюджет участі чи громадський бюджет. По суті це означає, що в бюджеті громади виділяється фіксована сума, яка витрачається на реалізацію проєктів, підготовлених жителями громади та обраними на основі голосування теж жителями громади. Відтепер громадяни можуть доєднатися до розробки і реалізації важливих і пріоритетних проєктів загальноукраїнського масштабу – адже розпочав роботу Всеукраїнський громадський бюджет (ВГБ). Заявниками можуть бути органи місцевого самоврядування, регіональні Агенції розвитку, наукові установи, громадські організації, та звичайні мешканці.

Відповідно до Положення про порядок ініціювання та подання проєктів Всеукраїнського громадського бюджету Полтавської області, затвердженого  розпорядженням голови облдержадміністрації від 10.09.2019 № 662 «Про затвердження Положення про порядок ініціювання та подання проєктів Всеукраїнського громадського бюджету Полтавської області» 25 вересня 2019 року оголошується початок відбору проєктів, що можуть реалізуватися в рамках Всеукраїнського громадського бюджету Полтавської області (далі - ВГБ). Інвестиційні проекти з повним пакетом документів за підписом уповноваженого представника ОМС надаються ініціатором до 24 жовтня 2019 року.

Подробиці та умови можна дізнатися на сайті Полтавської обласної державної адміністрації http://www.adm-pl.gov.ua/page/vseukrayinskiy-gromadskiy-byudzhet?fbclid=IwAR15RtZR9B_pdu-eoCMZOiMCFpokvj7IoZhETC398mIwpJCF8LftgRCIUdc

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Громадське обговорення!

До уваги мешканців Миргородської міської територіальної громади!

     
     
Запрошення до участі у Конкурсі щодо встановлення велопарковок

Запрошення до участі у Конкурсі щодо встановлення велопарковок

     
     
Громадські слухання

Запрошуємо до участі в громадських слуханнях мешканців сіл Дібрівка, Показове, Стовбине

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net