Военкомат Центр зайнятості АМУ
Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування
2015-06-15

У Лубнах відбулися відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування для людей з обмеженими можливостями. Прибули команди не лише з  Полтавської області та інших областей України, але і з Німеччини. Миргород представляла команда з 11 учасників. Змагання проходили у дитячому парку ім. Донченка (м. Лубни) та в урочищі Довгий яр. Спортсмени з допомогою карт орієнтувалися на місцевості та знаходили контрольні точки. Переможці змагань були нагороджені грамотами і подарунками.

Після змагань спортсмени відвідали Мгарський монастир, де більше години слухали цікаві розповіді про монастир, одержали вичерпні відповіді на всі запитання. Увечері була культурна програма з піснями, танцями, розмовами.

Хочеться висловити щиру подяку Миргородській міській раді, яка виділила транспорт, та водієві Корнієнку Сергію Петровичу за професійність і чуйність. Ми сподіваємося, що люди з обмеженими можливостями з Миргорода і надалі будуть активними учасниками спортивних змагань та фестивалів творчості, прославлятимуть своє місто та примножуватимуть його досягнення. Приєднуйтеся до нас!

 

Аліна Шаніна,

голова Миргородської міської громадської

організації інвалідів "Перлина"

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net