Военкомат Центр зайнятості АМУ
Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування
2015-06-15

У Лубнах відбулися відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування для людей з обмеженими можливостями. Прибули команди не лише з  Полтавської області та інших областей України, але і з Німеччини. Миргород представляла команда з 11 учасників. Змагання проходили у дитячому парку ім. Донченка (м. Лубни) та в урочищі Довгий яр. Спортсмени з допомогою карт орієнтувалися на місцевості та знаходили контрольні точки. Переможці змагань були нагороджені грамотами і подарунками.

Після змагань спортсмени відвідали Мгарський монастир, де більше години слухали цікаві розповіді про монастир, одержали вичерпні відповіді на всі запитання. Увечері була культурна програма з піснями, танцями, розмовами.

Хочеться висловити щиру подяку Миргородській міській раді, яка виділила транспорт, та водієві Корнієнку Сергію Петровичу за професійність і чуйність. Ми сподіваємося, що люди з обмеженими можливостями з Миргорода і надалі будуть активними учасниками спортивних змагань та фестивалів творчості, прославлятимуть своє місто та примножуватимуть його досягнення. Приєднуйтеся до нас!

 

Аліна Шаніна,

голова Миргородської міської громадської

організації інвалідів "Перлина"

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання бюджетної комісії

13.11.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
     
Засідання комунальної комісії

13.11.2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики

     
     
Засідання регламентної комісії

  13 листопада 2019 року о 10.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net