Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Візит представників органів місцевого самоврядування Полтавщини до Івано-Франківщини
2023-09-13

Делегація Полтавщиним відвідала Івано-Франківщину, щоб обмінятися досвідом та вивчити кращі практики місцевого самоврядування. У складі делегації були голови та представники територіальних громад та районних рад. Делегатом від Миргорода була керуюча справами виконавчого комітету Антоніна Нікітченко.

"Розвиток територіальних громад в умовах війни — нелегка задача. Проте саме потужні та спроможні громади створюють нову реальність та майбутнє держави. Співробітництво — це нові можливості, які ще кілька років тому були недоступні місцевому самоврядуванню. Це також бажання змінювати якість життя, вміння мислити на перспективу, шукати всі можливі варіанти рішень завдань, які стоять перед громадою і вміння домовлятися з іншими", — сказав Володимир Микійчук, виконавчий директор Асоціація "Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування"


 
ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

25 вересня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді 

на 22 вересня 2023 року

     
     
Увага!Змінено дату проведення засідання виконавчого комітету на 28 вересня 2023 року.

Внесено зміни до розпорядження міського голови від 13 вересня 2023 року № 95-в "Про скликання чергового засідання виконавчого комітету міської ради".

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net