Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Візит експертів Проєкту "Енергоефективність у громадах ІІ"
2020-01-21

20-21 січня у Миргороді працюють консультанти Проєкту "Енергоефективність у громадах ІІ". У рамках співпраці з Проєктом "Енергоефективність у громадах ІІ", який реалізується в Україні компанією "Німецьке товариство міжнародного співробітництва" (GIZ) за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), у Миргороді триває впровадження чергового інвестиційного заходу. Він, зокрема, передбачає розробку ПКД на реконструкцію будівлі гімназії ім. Т.Шевченка. Нині визначено підрядника з реконструкції об'єкту  та продовжуються інформаційні заходи у цьому контексті.

Консультанти Проєкту Олег Маслєніков та Андрій Барулін  зустрілися із керівником міста, заступниками міського голови, представниками депутатських профільних комісій Миргородської міської ради.  Під час зустрічі було обговорено план виконання запланованих робіт. Відбувся візит до гімназії ім. Т.Г.Шевченка. Під час зустрічі у залі засідань міської ради було проаналізовано рівні МЕМ, розрахунок отриманих заощаджень. Також у рамках заходу передбачено проведення тренінгу для відповідальних осіб, що займаються енергозбереженням у бюджетних будівлях міста "Енергоменеджмент. Основні моменти".

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба в працівниках по м. Миргород та Миргородській громаді станом на 29 вересня 2022 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

3 жовтня 2022 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії керуючою справами виконавчого комітету Нікітченко Антоніною Борисівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба в працівниках по м. Миргород та Миргородській громаді  станом на 28 вересня 2022 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net