Военкомат Центр зайнятості АМУ
Візит Дмитра Луніна у Миргород
2020-06-30

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін із робочим візитом відвідав Миргород. Побував на будівельних майданчиках, де в різних стадіях тривають роботи за програмою Президента "Велике будівництво”.

В активній фазі – спорудження футбольного поля (100 на 60 м) зі штучним покриттям та глядацькими трибунами на 2 тисячі осіб на стадіоні “Старт”. Вже виконані земляні роботи, завозиться пісок та щебінь, на черзі утрамбування ґрунту та настил штучної трави.

“Гроші на будівництво поля місцевий бюджет уже спрямував (50%), залишилося діждатися державну субвенцію на соціально-економічний розвиток. Якщо не буде затримок із фінансуванням, підрядники обіцяють завершити роботи до жовтня”, – розповів Дмитро Лунін.

На другому об’єкті роботи ще не розпочали. Реконструкцію приймального відділення Миргородської ЦРЛ почнуть тільки після виготовлення проєктно-кошторисної документації.

“Дуже важливо зробити проєкт якомога швидше, адже до кінця літа держава надає для оновлених приймальних відділень дороговартісне обладнання – КТ, апарат УЗД, ангіограф. Іншої можливості закупити його може й не бути, тому треба приводити у відповідність до сучасних норм і самі приймальні відділення, – наголосив перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації. – Вже всі сім приймальних відділень медзакладів Полтавщини мають проєкти і готові до реконструкцій, крім Миргородської ЦРЛ”.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
     
Засідання регламентної комісії

   06  липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net