Военкомат Центр зайнятості АМУ
Вітаємо лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2015»
2015-02-02

Відділ освіти Миргородської міської ради, методичний кабінет щиро вітають лауреатів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» Остапенко Любов Іванівну,  учителя образотворчого мистецтва НВК «Гелікон», та Полтавську Дар’ю Анатоліївну, учителя правознавства НВК «Гелікон», з перемогою в обласному турі Всеукраїнського конкурсу!

Остапенко Любов Іванівна, учитель образотворчого мистецтва,  спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «Старший вчитель». Вміє зацікавити своїм предметом всі вікові категорії учнів, уроками образотворчого мистецтва  сприяє розвитку чуттєвої сфери, емоційного інтелекту, художньо-естетичного досвіду та творчих здібностей школярів. Засобами образотворчого мистецтва виховує високі естетичні ідеали, формує  художнє осмислення світу, розвиває здатність до самовираження, навчає спостережливості, прищеплює почуття краси природи, інтерес до української національної культури.

Полтавська Дар’я Анатоліївна - учитель історії та правознавства, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, яка  володіє сучасними освітніми технологіями, методичними прийомами, педагогічними засобами та  ефективно використовує їх у навчально – виховному процесі. Досконало володіючи комп’ютером, оперуючи різноманітними цифровими ресурсами,  вона організовує дослідницьку діяльність учнів, зорієнтовує їх в індивідуальному пошуку інформації, навчає правильно оцінювати надійність інформаційних джерел, створювати власні електронні проекти.

Закономірно, що учителі Остапенко Л.І. та Полтавська Д.А. на заочному етапі конкурсу ввійшли в п’ятірку кращих конкурсантів у номінаціях «Образотворче мистецтво» і «Правознавство» та вибороли право на участь у очних випробуваннях. Під час змагань педагоги успішно презентували свій педагогічний досвід, на високому рівні показали  майстер - клас «Я роблю це так….», майстерно провели конкурсний урок зі свого фаху. Обидві конкурсантки за оцінкою компетентного журі посіли  почесне ІІ місце.   

Тож вітаємо Любов Іванівну та Дар’ю Анатоліївну із заслуженою перемогою! Бажаємо їм неймовірного щастя відкриттів і злетів!  Зичимо міцного здоров’я, сил і натхнення, нових здобутків на освітянській ниві! Нехай не згасає тепло сердець і любов до своєї професії! Нехай вистачає наснаги у роботі в ім’я майбутнього нашої країни!    

 

Відділ освіти Миргородської  міської ради, методичний кабінет

ОГОЛОШЕННЯ
     
До відома власників тварин та мешканців міста!

Графік щеплень домашніх тварин проти сказу:

     
     
Семінар для представників багатоквартирних будинків

Запрошуємо на семінар для представників багатоквартирних будинків щодо фінансування енергоефективних ремонтів

     
     
Свято Ветеранів

Шановні миргородці! Запрошуємо Вас, у середу 18 вересня 2019 року, о 15.30 на Свято Ветеранів, присвячене Дню визволення Миргородщини.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net