Военкомат Центр зайнятості АМУ
Відритий урок математики
2017-02-21

На сучасному етапі реформування української держави діяльність учителя повинна бути позначена творчістю, ініціативністю, високою ефективністю освіти, професійною та педагогічною майстерністю. Нещодавно  в Миргородській ЗОШ I-III ст. №9 імені Івана Андрійовича Зубковського Каленіченко Галина Анатоліївна провела відкритий урок, на якому продемонструвала систему роботи з використанням різноманітних технологій. Тема уроку - «Додавання раціональних чисел» - була переплетена з днем жінок та дівчат у науці, яке відзначається в світі 11 лютого.

Перше, що хотілося б  відмітити - це доброзичливе ставлення до учнів. Попри інтенсивність навчального процесу (жодної хвилини діти не сиділи без діла, один вид діяльності змінювався іншим), атмосфера уроку не здається напруженою, а має вид дружнього спілкування. Вчителю вдається постійно утримувати увагу дітей. Різноманітні види роботи на уроці - усний рахунок, інтерактивні вправи «метеоритний дощ», «що б це значило», письмові вправи, які виконувались колективно чи самостійно, - були пов’язані з відповідними розгадками, що відповідали прізвищам відомих жінок-математиків. Діти підготували інформацію про  Феано, Гіпатію, Марію Аньєзі, Гортензію Флоренс та Софію Ковалевську. Галина Анатоліївна розповідала  про нашу сучасницю Марину Вязовську, яка в 2016 році отримала премію Салема, та з гордістю говорила про свою ученицю Валерію Дадачко.

На уроці були присутні молоді колеги з інших шкіл, які взяли для себе багато корисного та цікавого, відмітили високий професіоналізм учителя.

Цікавий, насичений, різноманітний урок. Доброзичливе ставлення вчителя, вміння відмітити найменші успіхи учня, віра у їхню здатність долати складнощі, проста подача інформації -  це і є висока майстерність педагога, якою володіє Галина Анатоліївна.

Худолій Н.О.,

голова методичного об’єднання

вчителів математики м.Миргород.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання бюджетної комісії

13.11.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
     
Засідання комунальної комісії

13.11.2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики

     
     
Засідання регламентної комісії

  13 листопада 2019 року о 10.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net