Военкомат Центр зайнятості АМУ
Відремонтовану техніку- на передову
2015-04-09

Волонтери Миргородщини відправили на передову чергову допомогу землякам. Відремонтовану техніку, продукти харчування, консервацію, домашню випічку та обереги передадуть бійцям 17 окремої танкової бригади.

Присутні на передачі автомобілів представники влади подякували солдатам за відважну службу, а волонтерам – за допомогу та підтримку армії. Дві вантажівки  доправили  з  Хмельницької області. Машини привезли у Миргородський район,  де волонтери надали кошти та матеріали для капітального ремонту. Як повідомив учасник АТО, мешканець с. Декабристи Юрій Ставицький, за сприяння підприємства "Агротехгарантія" ,  ДГ ім. Декабристів,  благодійного фонду " Земля Миргородщини" та благодійного фонду  "Єдиний координаційний центр з надання допомоги патріотам Миргородщини, які беруть участь в АТО" техніку відновили за 12 днів. З провізією допомогли приватні підприємці Миргорода та району. Воду надав Миргородський завод мінеральних вод. Продукти харчування, консервацію та випічку привезли з Черкащанської та Попівської сільських ради. Копченості передали активісти з с. Вовнянка. Маскувальну сітку виготовили віруючі баптисти, а обереги – вихованці Миргородського ЦЕВ. Воду та провізію відремонтована техніка повезе у 17 окрему танкову механізовану бригаду, яка тримає оборону станиці" Луганська". На передову вантаж планують доставити до Великодніх свят, - повідомив волонтер штабу "Допомога захисникам Вітчизни" Віктор Фесенко.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net