Военкомат Центр зайнятості АМУ
Відкриття Міжнародного фестивалю гітарного мистецтва «Мир-Град»
2018-07-30

29 липня у районному будинку культури відбулося урочисте відкриття Міжнародного фестивалю гітарного мистецтва «Мир-Град». З вітальними словами зверталися до учасників та гостей: керуюча справами виконавчого комітету Миргородської міської ради А.Б.Нікітченко, голова Миргородської районної ради  Л.М. Яринич та начальник відділу культури і архіву Миргородської районної державної адміністрації Н.В.Халдай.

Цьогоріч до нашого міста завітали гості з Києва, Харкова, Конотопа, Куп'янська, Комсомольська, Полтави та країни Білорусь. Серед них: заслужений артист України, професор ХНУМ ім.І.П. Котяревського Володимир Доценко, професор Білоруської Національної Академії Мистецтв - Євген Гридюшко, композитор, засновник багатьох гітарних фестивалів Олег Копенков (Білорусія, Мінськ).

Фестиваль сприяє популяризації музики сучасних композиторів та підтримує талановитих виконавців гітарного мистецтва. Він об’єднує мистецтво, різні вікові категорії, міста та навіть країни.

Запрошуємо поціновувачів мистецтва 30.07.18 року на вечір композиторів Україна-Білорусь.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net