Военкомат Центр зайнятості АМУ
Відкриття фестивалю "Соловейко України 2017"
2017-03-23

У Миргороді відкрили сьомий Всеукраїнський телевізійний дитячий пісенний фестиваль-конкурс «Соловейко України». 60 вокалістів та колективів з усіх куточків України та з-за кордону  співають у Миргороді. 22 березня відбулося урочисте відкриття фестивального дійства на сцені курорту "Миргород". Дитячий пісенний телефестиваль «Соловейко України» проходить за підтримки Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна», Миргородської міської ради, ПрАТ "Миргородкурорт" та благодійних фондів.

Майстер-класи від дитячого журі-переможців минулорічних фестивалів, заслужених артистів України, спільні концерти з місцевими колективами та спілкування з ровесниками - передбачає фестивальна програма. Та найголовніше завдання фестивалю - популяризація самобутньої культури та менталітету українців, національних меншин та української діаспори за кордоном, наголошує народний  артист України, голова журі фестивалю Мар'ян Гаденко.

Переможці фестивалю окрім дипломів, нагород, стипендій кожен рік отримують унікальну можливість продемонструвати свої таланти світові, представляючи Україну на культурно-мистецьких заходах високого рівню за кордоном.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Запрошуємо взяти участь у  розширеному засіданні Координаційної ради з питань розвитку підприємництва

     
     
Засідання соціальної комісії

17 лютого 2020 року о 14.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

     
     
Засідання комісії по освіті

18 лютого 2020 року о 14.30 у залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту.

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net