Военкомат Центр зайнятості АМУ
Відкриття фестивалю "Соловейко України 2017"
2017-03-23

У Миргороді відкрили сьомий Всеукраїнський телевізійний дитячий пісенний фестиваль-конкурс «Соловейко України». 60 вокалістів та колективів з усіх куточків України та з-за кордону  співають у Миргороді. 22 березня відбулося урочисте відкриття фестивального дійства на сцені курорту "Миргород". Дитячий пісенний телефестиваль «Соловейко України» проходить за підтримки Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна», Миргородської міської ради, ПрАТ "Миргородкурорт" та благодійних фондів.

Майстер-класи від дитячого журі-переможців минулорічних фестивалів, заслужених артистів України, спільні концерти з місцевими колективами та спілкування з ровесниками - передбачає фестивальна програма. Та найголовніше завдання фестивалю - популяризація самобутньої культури та менталітету українців, національних меншин та української діаспори за кордоном, наголошує народний  артист України, голова журі фестивалю Мар'ян Гаденко.

Переможці фестивалю окрім дипломів, нагород, стипендій кожен рік отримують унікальну можливість продемонструвати свої таланти світові, представляючи Україну на культурно-мистецьких заходах високого рівню за кордоном.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Про проведення щорічної перереєстрації осіб, які  потребують поліпшення житлових умов

     
     
Увага! Перекриття вулиці!

У зв'язку із ремонтними роботами дорожнього покриття, які проводяться по вул. Шишацькій, міські пасажирські перевезення тимчасово будуть здійснюватися по вул. Залізничній. 

     
     
До уваги пасічників!

До 1 жовтня приймаються документи від фізичних осіб та суб’єктів господарювання для отримання дотації за утримання бджолосімей

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net