Военкомат Центр зайнятості АМУ
Відбулося засідання профільної комісії
2017-02-17

17 лютого, у рамках організації роботи двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання, відбулося засідання  комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики. На порядок денний було внесено наступні питання:

  Про співробітництво щодо розробки та реалізації Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону на 2017-2021 роки; Про затвердження Програми "Модернізація теплового району "Авіамістечко" в м. Миргород Полтавської області", в рамках програми DemoUkrainaDH у співпраці з НЕФКО; Про співробітництво територіальних громад міста Миргорода та селища міського типу Велика Багачка в частині спільного фінансування (утримання) інфраструктурних об'єктів; Про внесення змін до рішення 20 сесії міської ради 7 скликання від 26 січня 2017 року №12 «Про внесення змін до рішення 19 сесії міської ради 7 скликання від 22.12.2016 року №33 «Про затвердження програми капітального ремонту житлового фонду м. Миргорода на 2017 рік»; Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Миргорода контейнерів для твердих побутових відходів; Про затвердження Програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури міста Миргород на 2017-2021 роки; Про внесення змін до рішення 20 сесії міської ради 7 скликання від 26 січня 2017 року №27 «Про затвердження  переліку об’єктів на 2017 рік по ремонту дорожньо-мостового господарства та  об’єктів благоустрою м. Миргорода».

                 Варто зауважити, що депутати та відповідальні керівники комунальних служб досить докладно обговорювали інформацію по кожному питанню, дискутували та  висловлювали свою точку зору  у сфері житлово-комунального господарства. Особливо широко тривало обговорення Стратегії розвитку регіону та подальшої роботи комунальних підприємств після реорганізації.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні мешканці!

Відділ житлово – комунального господарства Миргородської міської ради подає для ознайомлення проект «Схеми санітарного очищення міста Миргород Полтавської області»

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

20 листопада 2019 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Гідності і Свободи

У четвер, 21-го листопада, запрошуємо  громадськість на тематичний захід до Дня Гідності і Свободи. Зібрання відбудеться об 11 годині біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні, шо на приміщенні краєзнавчого музею. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net