Военкомат Центр зайнятості АМУ
Відбулося засідання Погоджувальної ради керівників депутатських фракцій
2017-08-03

На Погоджувальній раді керівників депутатських фракцій, що провів міський голова Сергій Соломаха, обговорили питання порядку денного 29-ї сесії міської ради. Докладно  представники депутатських фракцій обговорили питання та проекти сесійних рішень, до яких виникли зауваження та пропозиції на засіданнях профільних комісій.

Зокрема, за пропозицією комунальної комісії  розглянули питання про участь в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області та  участь у конкурсі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. За рішенням бюджетної комісії переглянули зміни та доповнення до рішення 20 сесії міської ради 7 скликання від 26.01.2017 року №27 "Про затвердження переліку об'єктів на 2017 рік по ремонту дорожньо-мостового господарства та об'єктів благоустрою м. Миргорода." Обговорили на погоджувальній раді і питання в сфері  земельних відносин, виконання ремонтних робіт у  дошкільному навчальному закладі №7 "Яблунька", реалізації програми" Питна вода Миргородщини" та інші.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Планове  відключення електропостачання 

     
     
Оголошення

Миргородська міська територіальна виборча комісія  інформує

     
     
Оголошення

28 жовтня о 10.00  у сквері Слави  відбудеться покладання квітів із нагоди річниці визволення України від нацистських загарбників

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net