Военкомат Центр зайнятості АМУ
Відбулася "гаряча телефонна лінія" з питань роботи МКЖЕУ
2016-10-27

26 жовтня 2016 року відбулася "гаряча телефонна лінія" з питань роботи МКЖЕУ. В ході спілкування із мешканцями міста було піднято наступні питання: відновлення освітлення по провулку Тупому, прибирання майданчика для сміття по вул. Слави, відновлення ізоляції труб на горищі будинку №131 по вул. Гоголя, ремонту фасаду будинку за адресою вул. Гоголя, 99, ремонт міжпанельних швів у будинку №112 по вул. Багачанській. Окремо було піднято питання високої комісії, яку беруть банківські установи за здійснення комунальних платежів.

На телефонні дзвінки відповідали перший заступник міського голови Сергій Швайка та начальник Миргородського комунального житлово-експлуатаційного управління Олександр Марченко. На всі питання було надано вичерпні та кваліфіковані відповіді.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net