Военкомат Центр зайнятості АМУ
Відбулася "гаряча телефонна лінія" з питань роботи МКЖЕУ
2016-10-27

26 жовтня 2016 року відбулася "гаряча телефонна лінія" з питань роботи МКЖЕУ. В ході спілкування із мешканцями міста було піднято наступні питання: відновлення освітлення по провулку Тупому, прибирання майданчика для сміття по вул. Слави, відновлення ізоляції труб на горищі будинку №131 по вул. Гоголя, ремонту фасаду будинку за адресою вул. Гоголя, 99, ремонт міжпанельних швів у будинку №112 по вул. Багачанській. Окремо було піднято питання високої комісії, яку беруть банківські установи за здійснення комунальних платежів.

На телефонні дзвінки відповідали перший заступник міського голови Сергій Швайка та начальник Миргородського комунального житлово-експлуатаційного управління Олександр Марченко. На всі питання було надано вичерпні та кваліфіковані відповіді.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net