Военкомат Центр зайнятості АМУ
Відбулася "гаряча" телефонна лінія з керуючою справами виконкому
2018-04-10

Питання оздоровлення дітей, ремонтні роботи у закладах освіти, надання адміністративних послуг – ці питання переважали під час роботи "гарячої" лінії з керуючою справами виконавчого комітету Антоніною Нікітченко.

10 квітня за телефоном 5-52-06 керуюча справами провела "гарячу" телефонну лінію. Під час телефонної розмови миргородці порушували питання щодо оздоровчої кампанії у поточному році, ремонтними роботами у дитячих садках та школах, а також  цікавилися роботою Центру надання адміністративних послуг. Антоніна Нікітченко детально відповіла на всі запитання. Зокрема, щодо адміністративних послуг, то на сьогодні у Центрі громадяни мають можливість отримати документацію зі 112 видів  послуг. Згодом, з переїздом закладу у нове приміщення, цей перелік буде збільшено. У Центрі видаватимуть дозвільну документацію з низки соціальних та інших питань.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net