Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Від ідеї до успішного проєкту: підготовка грантових заявок від А до Я
2019-11-28

25 листопада для учасників проєкту "Енергоефективність у громадах ІІ", який реалізується в Україні компанією "Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)", відбувся другий етап тренінгу "Від ідеї до успішного проєкту: підготовка грантових заявок від А до Я".

Після першого етапу тренінгу та виконаних на ньому завдань з написання проєктів спеціалісти GIZ відібрали 5 найсильніших проєктних пропозицій від 5 міст. Автори цих пропозицій були запрошені до участі у другому етапі тренінгу. Проєктна пропозиція від міста Миргород теж опинилася в числі найсильніших.

Другий день тренінгу був присвячений підготовці концепцій проєкту на програму "Проєкт енергетичної безпеки" (ESP), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). ESP реалізується компанією TetraTech ES, Inc. Гранти в рамках даної програми надаватимуться та реалізовуватимуться за правилами USAID та Уряду США щодо грантів у рамках контрактів внутрішньої політики ESP щодо управління грантами.

На тренінгу від Миргорода була представлена концепція одного з проєктів міста та в подальшому планується подання даної концепції для участі в програмі "Проєкт енергетичної безпеки" (ESP).

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Про зміну режиму роботи

Про зміну режиму роботи для працівників апарату міської ради та її виконавчих органів

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на лютий

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови та заступників міського голови на лютий 2023 року

     
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 31 січня 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net