Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Від ідеї до успішного проєкту: підготовка грантових заявок від А до Я
2019-11-28

25 листопада для учасників проєкту "Енергоефективність у громадах ІІ", який реалізується в Україні компанією "Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)", відбувся другий етап тренінгу "Від ідеї до успішного проєкту: підготовка грантових заявок від А до Я".

Після першого етапу тренінгу та виконаних на ньому завдань з написання проєктів спеціалісти GIZ відібрали 5 найсильніших проєктних пропозицій від 5 міст. Автори цих пропозицій були запрошені до участі у другому етапі тренінгу. Проєктна пропозиція від міста Миргород теж опинилася в числі найсильніших.

Другий день тренінгу був присвячений підготовці концепцій проєкту на програму "Проєкт енергетичної безпеки" (ESP), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). ESP реалізується компанією TetraTech ES, Inc. Гранти в рамках даної програми надаватимуться та реалізовуватимуться за правилами USAID та Уряду США щодо грантів у рамках контрактів внутрішньої політики ESP щодо управління грантами.

На тренінгу від Миргорода була представлена концепція одного з проєктів міста та в подальшому планується подання даної концепції для участі в програмі "Проєкт енергетичної безпеки" (ESP).

 

ОГОЛОШЕННЯ
     

Оголошено другий набір на конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ». 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

29 травня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за номером  5-25-01.

     
     
Оголошення

Результати розгляду електронних петицій

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net