Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Весняна акція “ПоСАДИ!"
2022-05-02

Еколтава здійснює  весняну акцію  “ПоСАДИ!” для людей, які через війну не можуть придбати насіння, щоб посадити городину та виростити овочі для себе. І сьогодні ми раді розповісти про наших партнерів - ініціативу “Сади Перемоги”, які знайшли ще 500 додаткових наборів насіння! Також гарна новина, що ми розширили список областей, які можуть отримати підтримку - це Полтавська і Сумська, Чернігівська і Харківська, Київська і Черкаська, Дніпропетровська і Запорізька, а також Житомирська. 

Хто може отримати насіння:
  - Люди, які не мають доступу до магазинів, щоб купити насіння.
  - Люди, які потрапили у складні економічні обставини та не мають коштів щоб купити насіння (особливо пенсіонери, багатодітні родини, люди з інвалідністю, люди, які втратили роботу).
  - Люди, які прийняли вдома ВПО чи самі є внутрішньо переміщеними особами, які тимчасово проживають в будинках з присадибними ділянками.
  - Люди, які проживають в населених пунктах, що були окуповані.
 
  В акції можуть взяти участь українці, які проживають у приватних будинках, мають присадибні ділянки, а також жителі багатоквартирних будинків, за умови, що їм є де вирощувати городину.

Як отримати насіння?

Заповнити форму потрібно до 5 травня 2022 року за посиланням https://cutt.ly/cD4gjP8 та очікувати на повідомлення чи дзвінок для узгодження даних. Просимо Вас не передавати третім особам номери волонтерів Еколтави, бо це створює додаткове навантаження та може затримувати  логістику посилок.

Ми вдячні “Садам Перемоги” за можливість допомагати ще більше!  Нагадаємо, що “Сади Перемоги” ініціював проєкт «Супровід урядових реформ в України» (SURGe), що впроваджується Alinea International за фінансової підтримки Уряду Канади, а реалізується ініціатива за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства закордонних справ України та мільйонів активних громадян!

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 02 лютого  2023 року

     
     
Гуманітарна допомога для жителів громади

Громадська організація «Миргородська єврейська громада» за підтримки Миргородської міської ради планує видачу гуманітарної допомоги  жителям громади

     
     
Про зміну режиму роботи

Про зміну режиму роботи для працівників апарату міської ради та її виконавчих органів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net