Военкомат Центр зайнятості АМУ
Великоднє свято для дітей
2015-04-10

Для дітей-переселенців, дітей, демобілізованих бійців та дітей, що перебувають на обліку в центрі соціальних служб для сім’ї, влаштували Великоднє свято. На захід, що проходив у краєзнавчому музеї, зібралося 60 дітей.

Зі святом присутніх привітала заступник міського голови Антоніна Нікітченко. Вона від імені міського голови Сергія Соломахи поздоровила діток з Великоднем та вручила їм солодкі подарунки набори смачних пасок, які люб’язно надали приватні підприємці Любов Хухра та Ірина Московченко.

Традиційно таке свято для дітей із сімей, які потребують допомоги організовує центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Захід відбувся за фінансової підтримки міської ради. Святковий настрій для учасників Великоднього свята створювали вихованці  гуртків ЦЕВ: «Перлинка», «Калинове намисто», народної студії естрадного вокалу «Соняшник» та  церковного хору Святоуспенського собору.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net