Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
В Україні започатковано проєкт «Мій телефонний друг»
2020-09-11

Як повідомляє тижневик «Пенсійний кур’єр», в Україні за підтримки  міжнародної організації ЮНІСЕФ та Української волонтерської служби стартував проєкт дружньої підтримки та інформування людей, що опинилися на самоті. За основу для своєї діяльності проект, який одержав назву «Мій телефонний друг», взяв успішний міжнародний досвід - схожа ініціатива у Великій Британії зібрала сотні тисяч волонтерів, що підтримують людей віком 60+, які почуваються самотніми під час карантину.

Організатори сподіваються, що проєкт стане однією з ефективних відповідей на наслідки обмежувальних заходів і покладе початок успішній традиції телефонного волонтерства в Україні, адже у зв’язку з пандемією COVID-19 виходити на вулицю й зустрічатися зі знайомими залишається ризикованим для багатьох людей.

         Волонтери проєкту, здебільшого молодь, телефонуватимуть самотнім людям літнього віку, людям з інвалідністю або багатодітним батькам, щоб поділитися корисною інформацією й підтримати в нелегкій ситуації. Отже, першочергова мета нововведення - поліпшити життя конкретних людей, які завдяки спілкуванню відчуватимуть причетність, отримуватимуть інформацію не тільки «з телевізора» і легше проживатимуть кризові періоди.

             

  Якщо вам або близькій вам людині буде цікавим регулярне спілкування телефоном із молодою людиною, яка поділиться корисною інформацією чи просто складе компанію, зверніться на «гарячу» лінію за таким номером:

0-800-202-147 (із понеділка по п’ятницю з 12:00 до 20:00).

 

Головне управління Пенсійного фонду

України в Полтавській області

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

09 лютого 2022 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається  чергове засідання виконавчого комітету

     
     
Повідомлення

Повідомлення  про припинення повноважень спостережної комісії при виконавчому комітетові Миргородської міської ради та формування нового складу

     
     
Оголошення

21 січня о 10.00 відбудеться відкриття меморіальної дошки захиснику України Олександру Зубченку (м. Миргород, ПТУ №44, вул.Козацька, 26).

22 січня о 10.00 до Дня Соборності  відбудеться  покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку (м. Миргород, вул. Гоголя, 126).

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net