Военкомат Центр зайнятості АМУ
В Україні вже оповіщено про мобілізацію понад 60 тисяч військовозобов’язаних
2015-01-28

В Україні вже оповіщено про мобілізацію понад 60 тисяч військовозобов’язаних. Про це повідомила речниця Міноборони України Вікторія Кушнір"Мобілізація до лав Збройних сил триває планово. Зараз у всіх військкоматах України проводиться планова робота щодо оповіщення та розпочата робота медичних комісій", - зазначила вона.

"В рамках 4-ї хвилі мобілізації ведеться робота щодо створення єдиного реєстру військовозобов’язаних. На даному етапі до цього реєстру потраплятимуть ті, хто ухиляється від мобілізації", - зазначила вона.За словами Кушнір, у подальшому ці списки будуть подані до МВС та Генштабу ЗСУ, які вживатимуть відповідних заходів з притягнення до відповідальності тих, хто ухилися від служби, згідно із законодавством України. У Міністерстві оборони України є достовірна інформація щодо підготовки проросійськими силами провокацій з метою зриву мобілізації", - зазначила вона. Кушнір додала, що мобілізацію спробують зірвати "проведенням постановочних акцій та пікетування будівель військкоматів із залученням зацікавлених ЗМІ". У зв’язку з цим Міністерство оборони закликало представників ЗМІ бути об’єктивними під час висвітлення подій, пов’язаних із державним завданням, - мобілізацією,-  повідомляє УНІАН.

ОГОЛОШЕННЯ
     

Запрошуємо 29 лютого  на центральну площу міста на театралізоване свято Масниці «Сонце зустрічаєм, сонце величаєм!»

     
     
Оголошення про фінансовий аудит

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:  послуги із проведення аудиторської перевірки щодо фінансової діяльності проєкту "Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області"

     
     
Увага! Конкурс!

Оголошення про фінансовий аудит ЦЕВ по НКПВУ

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net