Военкомат Центр зайнятості АМУ
В бригаді тактичної авіації вчились гасити палаючий літак
2017-01-17

У 831 бригаді тактичної авіації відбулися заняття з особовим складом на тему «Заходи пожежної безпеки в повсякденній діяльності військової частини» та практичне виконання вправи – ліквідація пожежі на літаку Су-27.

Відповідно до сценарію занять, при проведенні робіт на аеродромі відбулося розтікання палива під літаком, в результаті чого виникло загоряння поверхі стоянки під літаком. Негайно було викликано пожежний розрахунок. У зв’язку із тим, що одного пожежного розрахунку не вистачало для гасіння, було викликано додатковий розрахунок з доставки потрібної води для піноутворюючої рідини. Додатковий пожежний розрахунок прибув у встановлений в керівних документах час. Розгорнувся, «став» на вододжерело та почав подавати воду до пожежного автомобіля, який здійснював гасіння пожежі та охолодження будівлі поруч, аби уникнути перекидання вогню на неї.

Оскільки при ліквідації будь-якої надзвичайної ситуації ризик отримання опіків та травм достатньо високий, тому одночасно відбулись тренування медичних працівників.

Після закінчення занять начальник служби зробив зауваження на помилки, які були виявлені під час тренування. Командир частини подякував за виконання нормативу, - повідомили в прес-службі бригади тактичної авіації.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Запрошуємо взяти участь у  розширеному засіданні Координаційної ради з питань розвитку підприємництва

     
     
Засідання соціальної комісії

17 лютого 2020 року о 14.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

     
     
Засідання комісії по освіті

18 лютого 2020 року о 14.30 у залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту.

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net