Военкомат Центр зайнятості АМУ
Утеплення будинку зараз – це значна економія в майбутньому
2015-07-28

Пам'ятаючи приказку "Готуй сани влітку", добрі господарі вже готуються до зими, утеплюючи свої будинки.  Кредитна програма «Ощадний дім» від Ощадбанку стає дедалі популярнішою. Якщо в червні банк видавав до 150 кредитів щодня, то в липні – вже понад 200. Люди зрозуміли вигідність таких кредитів і активно користуються ними.

«Ощадний дім» – унікальна програма. Можна не лише залучити кредит та утеплити своє помешкання, заощадивши на комунальних платежах, а й отримати суттєву фінансову підтримку держави, а саме 20 та 30 відсотків суми кредиту, залученого на придбання негазових котлів та енергоефективного обладнання та/або матеріалів, для фізичних осіб та 40 відсотків кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів, для ОСББ. До речі, відшкодування за кредитами вже отримали 2578 чоловік. Сума компенсації загалом перевищує 8,7 млн. грн.

Для фізичних осіб кредит надається на строк до 36 місяців, для ОСББ – до 60 місяців. Ставка – 25% річних, обов’язковий внесок – 10% від вартості товару. Мінімальна сума кредиту для фізичних осіб – 1000 грн., максимальна – 50 000 грн. Сума кредиту для ОСББ становитиме не більше 90% вартості проекту, але не більше 30 тис. грн. на 1 квартиру в будинку.

Розглянемо приклад. Якщо Ви як фізична особа, наприклад, бажаєте придбати енергозберігаючий товар на 30 тис. грн., то можете отримати кредит в Ощадбанку на суму 27 тис. грн. При цьому держава бере на себе 8,1 тис. грн. відшкодування. Погодьтесь, умови вигідні!

Звертаємо Вашу увагу на те, що держава компенсує лише придбання матеріалів та обладнання. З їх переліком можна ознайомитись на сайті банку. Робота до цього переліку не входить, проте вона може бути виконана за рахунок кредитних коштів.

Як стверджують експерти, тільки зовнішнє утеплення фасаду будівлі дає економію тепла мінімум у 30%, а заміна вікон допоможе підвищити температуру в квартирі на 4-5 градусів. Встановлення лічильників води, електрики, газу та опалення зумовить зниження суми в квитанціях на 30-50%. Тож, вочевидь, утеплення будинку зараз – це значна економія в майбутньому.

Оскільки до закінчення поточного бюджетного року залишилось зовсім небагато, радимо не гаяти час и звертатись до Ощадбанку!

 

Більш детальна інформація про програму – на офіційному сайті, в Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України); +38-044-363-01-33 та у відділенні Ощадбанку за адресою м. Миргород, вул. Гоголя, 88, тел. 5-22-45, 5-22-44

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net