Военкомат
Урочисте відкриття центрального мосту Миргорода
2017-12-26

26 грудня у Миргороді урочисто відкрили після реконструкції міст  через річку Хорол. За державними будівельними нормами «Загальні принципи забезпечення надійності та конструктивної безпеки будівель, споруд, будівельних конструкцій та основ» центральний міст у Миргороді має найвищу – п'яту категорію складності у класифікації будівельних об'єктів. На його будівництво з державного, обласного та міського бюджетів спрямовано близько 28,8 млн. грн.

Будівництво переправи у Миргороді тривало два роки.  В урочистому відкритті  мосту взяли участь голова Полтавської ОДА Валерій Головко, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, міський голова Сергій Соломаха. Вони урочисто перерізали символічну стрічку на відкритті об'єкту.

За словами міського голови, завершення будівництва центрального мосту - довгоочікувана подія для миргородців. Два роки дискомфорту позаду. Завдяки будівельникам, підрядникам та субпідрядникам реконструювали переправу - сучасну  та зручну для всіх учасників дорожнього руху. З міського бюджету на заплановані види будівельних робіт вклали близько 9,7 млн. грн. На реконструкцію мосту через річку Хорол у Миргороді, що розпочалося в кінці 2015 року, з фонду розвитку території  області за погодженням депутата обласної ради Костянтина Кірпосенка, було спрямовано 2 млн. грн. З державного Фонду регіонального розвитку надійшло співфінансування у сумі близько 17,074 млн. грн.

Під час урочистого заходу, міський голова вручив представникам будівельної організації, підрядникам та субпідрядникам  Подяки міської ради.

За словами представників обласної гілки влади, саме завдяки децентралізації, громади отримали реальну фінансову підтримку для вирішення невідкладних питань, які лише коштом  місцевих бюджетів не вдавалося вирішувати тривалий час.

За традицією будівельників, по реконструйованому об'єкту першою проїхала великогабаритна спецтехніка, перевіривши міст на міцність. Фотогалерея заходу.

Рух міського пасажирського транспорту по вул. Гоголя через річку Хорол планують відновити з 30 грудня 2017 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відділ освіти інформує:

Графіки проведення свята "Останнього дзвоника", вручення свідоцтв про освіту, атестатів, випускних вечорів у школах Миргорода в 2017-2018 навчальному році:

     
     
Підприємство потребує озеленювачів!

КП "Спецкомунтранс" запрошує на роботу озеленювачів (косіння бур'янів мотокосами) на літній період. Довідки за телефоном 4-36-56.

     
     
Увага! Конкурс!

Відповідно до рішення Виконавчого комітету Миргородської міської ради від 05 квітня 2016 р. № 218 «Про затвердження Положення про визначення виконавця будівельних робіт на об’єктах комунальної власності м. Миргорода шляхом конкурсного відбору» оголошується конкурс на визначення виконавця будівельних робіт на об’єкти:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net