Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Уряд запускає систему грантів для розвитку підприємництва
2022-07-15

Аби стимулювати в Україні підприємницьку діяльність та створити нові робочі місця в умовах економіки воєнного часу Кабінет Міністрів підтримав запуск трьох програм.

Перша програма запроваджує мікрогранти для кожного українця, який хоче започаткувати першу власну справу, або розвинути вже існуюче підприємство. Мікрогрант надається на створення та розвиток власного бізнесу:

до 250 тис. гривень за умови створення двох робочих місць

до 150 тис. гривень – одного робочого місця.

АТ "Ощадбанк" виступає уповноваженим банком програми. Українці зможуть подавати заяви на отримання грантів через Портал Дія або у будь-якому відділенні АТ "Ощадбанк". Отримувачі мікрогрантів зможуть оформити додатковий інвестиційний кредит за Програмою "5-7-9%" у сумі до 2,5 млн грн відповідно до стандартних умов цієї програми.

Друга програма грантів спрямована на створення або розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства. Держава співфінансує закладку саду спільно з підприємцем (всього плануємо підтримати створення 10 тис. га. садів). Грант надається у розмірі 70 % від вартості проекту (без ПДВ), 30 % – за рахунок коштів отримувача.

Третя програма – гранти на створення або розвиток тепличного господарства. Кожен інвестор може збудувати легкий тепличний модуль розміром близько 2 га для ведення овочівництва. Один заявник може збудувати один тепличний модуль. Для перших 1000 заявників держава надає грант у розмірі 70 % від вартості проекту (без ПДВ), але не більше 7 млн гривень, 30 % – за рахунок коштів отримувача. Всі наступні заявники отримують грант на 50 % вартості проекту (без ПДВ), але не більше 5 млн гривень, 50 % – за рахунок коштів отримувача. Програма забезпечить створення одним отримувачем до 40 нових робочих місць.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 02 лютого  2023 року

     
     
Гуманітарна допомога для жителів громади

Громадська організація «Миргородська єврейська громада» за підтримки Миргородської міської ради планує видачу гуманітарної допомоги  жителям громади

     
     
Про зміну режиму роботи

Про зміну режиму роботи для працівників апарату міської ради та її виконавчих органів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net