Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Український ветеранський фонд запустив спеціальний проект з мікрофінансування бізнесу ветеранів
2022-07-15

З метою забезпечення підтримки ветеранів війни та членів їх сімей, подальшої реадаптації та реінтеграції ветеранів війни до мирного життя через відповідні проекти постановою КМУ від 14 липня 2021 року №720 «про утворення бюджетної установи «Український ветеранський фонд» у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України була утворена бюджетна установа «Український ветеранський  фонд». Одним із основних завдань Фонду є сприяння соціального захисту ветеранів та членів  сімей ветеранів шляхом підтримки та реалізації проектів, які спрямовані на підтримку ведення підприємницької діяльності ветеранами та сприяння у їхньому працевлаштуванні.         У зв’язку з повномасштабною агресією на нашу державу, Фонд запустив спеціальний проект з мікрофінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин.

        Ветерани або члени сімей учасників бойових дій, які є фізичними особами-підприємцями або само зайнятими особами, стали внутрішньо-переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відшкодування на придбані для ведення власної справи товари.

      Апліканти після заповнення заявки і завантаження всього пакету документів разом із чеками на покупку, мають можливість отримати відшкодування на суму до 20000 гривень включно.

       Кроки для отримання одноразової фінансової підтримки:

  1. Зібрати необхідні документи: копію паспорту (скан або фото) паспорту, довідки ВПО, виписки чи витягу з ЄДР про статус ФОП чи самозайнятої особи, підтвердження статусу члена сім’ї ветерана війни, чеки на покупку товарів після 24.02.2022р. для роботи бізнесу відповідно до КВЕД;
  2. Надіслати свою заявку з документами через аплікаційну форму:  https://20000.mva.gov.ua/ ;
  3. Отримаим відповідь від Фонду (за результатами перевірки пакету документів).

   Інформацію щодо такої підтримки можна отримати на офіційному сайті Фонду https://veteranfund.com.ua/ , на сторінці у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/ veteranfundua/posts/138413405450329.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 02 лютого  2023 року

     
     
Гуманітарна допомога для жителів громади

Громадська організація «Миргородська єврейська громада» за підтримки Миргородської міської ради планує видачу гуманітарної допомоги  жителям громади

     
     
Про зміну режиму роботи

Про зміну режиму роботи для працівників апарату міської ради та її виконавчих органів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net