Военкомат Центр зайнятості АМУ
Учнівське самоврядування ЗОШ №1 імені Панаса Мирного
2015-03-31

Познайомитись з особливостями дитячого самоврядування в ЗОШ №1 імені Панаса Мирного міста мали можливість юні лідери учнівських колективів навчальних закладів під час семінару «Сучасні тенденції розвитку учнівського самоврядування на засадах єдності виховання, розвитку, психологічної підготовки учнів до самореалізації в соціумі»

Усіх учасників заходу радо вітали заступник директора з виховної роботи Шинкаренко Світлана Володимирівна, педагог – організатор Дрімайло Ніна Миколаївна та учнівський парламент школи.  А Євгенія Троцак, учениця 9-А класу, подарувала всім присутнім пісню. 

            Учні та педагоги ЗНЗ міста дізнались із розповіді Дрімайло Н.М., що в1-ій школі діють два учнівські об’єднання – «Веселкова країна» (1-4 кл.) та «Під шкільними вітрилами» (5-11 кл.).У закладі вже 5-ий рік працює «Школа лідерів», яка об’єднала тих, хто прагне мати активну життєву позицію та користуватись авторитетом серед однолітків.

Учнівський парламент бере участь у загальноміських заходах та допомагає в проведенні шкільних свят, акцій, вечорів. Уже традиційними стали «Караоке в 1-ій школі», проект «Нове обличчя старого парку», «Свято казки» для молодших учнів, різноманітні квести.  Діти є не тільки учасниками, а й ініціаторами багатьох заходів.

Учнівське самоврядування ЗОШ №1спонукає кожного до осмислення власної ролі в життєдіяльності колективу і є реальним фактором формування демократичних, правових засад і традицій у міжособистісному спілкуванні старшокласників, їх підготовки до розбудови громадського суспільства нашої України. У цьому мали згоду переконатися учасники семінару,

            Загальноосвітній школі №1 імені Панаса Мирного є чим пишатися. У школі працює «Євроклуб», учні є учасниками й міжнародних проектів,а деякі з них відвідали Польщу та знайшли там собі друзів.

            Учасники семінару отримали цікаву інформацію про традиції 1-ої школи та поділились своїми думками про взаємозв’язок лідерства й харизми. Активісти жваво обговорили почуте й побачене та запевнили, що вони відкриті для співпраці на благо свого рідного міста та рідної держави.

Шевченко І.В.,

методист методичного кабінетувідділу освіти

 

ОГОЛОШЕННЯ
     

КП«Миргородтеплоенерго» інформує  про намір зміни тарифів

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

17 червня 2020 року о 9.00 скликається  чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
     

Графік зупинок котелень КП «Миргородтеплоенерго» для ремонту на 2020 рік по м. Миргород 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net