Военкомат Центр зайнятості АМУ
Учні з Полтавщини їдуть на міжрегіональні дебати проєкту “Молодь дебатує”
2019-11-29

Учні Полтавщини візьмуть участь у міжрегіональному турнірі проєкту “Молодь дебатує”, який пройде 3 грудня у Житомирі. Учасниками стали школярі  Житомира, Чуднова, Чернігова, Ніжина, Сум, Конотопа, Шостки, Полтави та Миргорода. 4 найкращих дебатанти 16 лютого поїдуть на четверті національні дебати до Харкова.

Проєкт “Молодь дебатує” збирає українських школярів на дебати вже четвертий рік. Методика Jugend debattiert з’явилась у Німеччині 2001 року, і зараз по ній дебатують сотні тисяч німецьких школярів, а на фінал приходить президент Німеччини. Україна стала першою країною, де по німецькій методиці дебатують іншою мовою. Її основна відмінність від інших форматів дебатів: перемагає той учасник або та учасниця, хто представить в процесі дискусії всі можливі аргументи по темі, використовуючи думки експертів та наукові дослідження. Тема в дебатах завжди формулюється як питання, на яке можна відповісти “так” чи “ні”. Але однозначної відповіді немає — аргументи обидвох сторін мають знайти учасники дебатів. Одне з головних завдань методики — навчити підлітків критичному мисленню та прийняттю зважених рішень. Для дебатів завжди обирають актуальні теми. Так, минулого року на цьому етапі обговорювали “Чи варто поступово відмовитися від виробництва електричної енергії на атомних станціях України?”, а у фіналі дебатували на тему “Чи варто запровадити в україні електронне голосування на виборах?”.
  Цього року на міжрегіональних дебатах в усіх регіонах учасники та учасниці будуть давати відповідь на питання “Чи варто започаткувати офіційний день багатокультурності в Україні?”
  Проєкт в Україні став постійним та кожного року залучає все більше учасників та навчальних закладів. Всього методикою за всі роки оволоділи більше 2200 українських школярів і школярок. А у поточному році в проєкті взяли участь 1000 школярів та школярок з 54 навчальних закладів. У свою чергу Міністерство освіти і науки України у своїх листах до місцевих департаментів рекомендувало школам долучатися до “Молодь дебатує”.  
  В цьому році міжрегіональні дебати проходять у Львові, Житомирі, Запоріжжі та Одесі. Вони є відбірковими турнірами — в кожному з них обирають чотирьох найкращих. Так складається перелік 16 дебатантів та дебатанток для участі у вирішальних національних дебатах у Харкові.
  В міжрегіональному етапі у Житомирі участь беруть 14 закладів. Доречі у минулому році учениця з Миргороду дійшла до півфінала Дебатів.
  Де: Гуманітарна гімназія №23 (Житомир, вулиця Лятошинського, 14)
  Коли: 3 грудня, 10:00
  Повний список закладів-учасників:
  Житомирська
 область:
  Житомирський міський колегіум

  • Житомирська міська гуманітарна гімназія № 23
  • Чуднівський ліцей
  • Житомирська загальноосвітня школа № 26

Чернігівська область:
  Ніжинська загальноосвітня школа № 1

  • Спеціалізована загальноосвітня школа № 2
  • Чернігівська загальноосвітня школа № 1

Сумська область:
  Конотопська гімназія

  • Шосткинська гімназія
  • Конотопська спеціалізована школа № 9
  • Сумська загальноосвітня школа № 20

Полтавська область:
   Розсошенська гімназія

  • Миргородська ЗОШ № 9 ім. Івана Зубковського
  • Полтавська загальноосвітня школа № 38

Проект проходить за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини і методичної підтримки Jugend debattiert.
  Довідка
  Проект «Молодь дебатує» з'явився в Україні в 2016 році. Унікальну методику німецьких молодіжних дебатів Jugend debattiert її автори вперше дозволили використовувати на іншій мові. І в 2016 році в українській версії проекту брали участь 113 учнів з 8 шкіл 4 регіонів країни: Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та Миколаївської областей. Переможцем фіналу став Едуард Бєлоусов з Дніпра.
  У 2017 році проєкт продовжився в набагато більшому масштабі - вже 400 українських школярів спробували свої сили в дебатах. Вони представляли 25 навчальних закладів з 8 регіонів: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Житомирської, Львівської, Миколаївської, Сумської та Харківської областей. Переміг Максим Чеботарьов з Дніпра.
  У 2018-2019 роках в проекті взяли участь 42 школи та близько 800 дітей з 12 областей України: це Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Житомирська, Миколаївська, Львівська, Харківська, Сумська, Чернігівська, Херсонська, Полтавська, Вінницька області. Перемогла Марина Хоменко з Миргорода Полтавської області.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні відвідувачі Пенсійного фонду!

Для одержання послуг в умовах продовження карантину в органах Пенсійного фонду запроваджено попередній запис на прийом до спеціалістів відділів обслуговування громадян.

     
     
Тимчасові графіки руху пасажирських перевезень (ОНОВЛЕНО)

 УВАГА!!! Тимчасові графіки руху пасажирських перевезень  з 25 травня 2020 року

     
     
До уваги суб’єктів господарювання!

При відновленні діяльності об'єктів торгівлі та побутового обслуговування, просимо користуватися вимогами Постанов головного державного санітарного лікаря України:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net