Военкомат Центр зайнятості АМУ
Учні облаштували артклумбу
2020-10-07

Оригінальна клумба прикрасила місто поблизу пожежної частини, що по вулиці Гоголя. Такий подарунок місту зробили старшокласники першої школи. Основним атрибутом клумби обрали велосипед, адже Миргород називають найвелосипеднішим містом України. Старий ровер на зеленій зоні цілком може стати ще одним артоб’єктом та фотозоною в нашому місті.

Автор облаштування узбіччя  центральної вулиці - Іван Городівський. Десятикласник розповів, що від ідеї до її реалізації задуму відділяло кілька кроків. Спочатку Іван звернувся  із листом щодо дозволу на благоустрій території. Після його отримання звернувся до комунального підприємства “Спецкомунтранс”, щоб його працівники допомогли здійснити задум. До акції залюбки долучилися його однокласники та відгукнулися небайдужі містяни, які подарували саджанці квітів.

Автор цієї ініціативи переконаний, що робити добрі справи легко і закликає миргородців брати участь в акціях з благоустрою міста.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається друга сесія Миргородської міської ради

04 грудня 2020 року о 09.00 у залі засідань міської ради  скликається друга сесія Миргородської міської ради восьмого скликання

     
     
Оголошено конкурс на надання послуги страхування об’єкта

Конкурс на надання послуги страхування об'єкта: «Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова, 5 в м. Миргород Полтавська обл.» Коригування

     
     
Планові відключення електропостачання

Графік відключення електропостачання 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net