Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Учні облаштували артклумбу
2020-10-07

Оригінальна клумба прикрасила місто поблизу пожежної частини, що по вулиці Гоголя. Такий подарунок місту зробили старшокласники першої школи. Основним атрибутом клумби обрали велосипед, адже Миргород називають найвелосипеднішим містом України. Старий ровер на зеленій зоні цілком може стати ще одним артоб’єктом та фотозоною в нашому місті.

Автор облаштування узбіччя  центральної вулиці - Іван Городівський. Десятикласник розповів, що від ідеї до її реалізації задуму відділяло кілька кроків. Спочатку Іван звернувся  із листом щодо дозволу на благоустрій території. Після його отримання звернувся до комунального підприємства “Спецкомунтранс”, щоб його працівники допомогли здійснити задум. До акції залюбки долучилися його однокласники та відгукнулися небайдужі містяни, які подарували саджанці квітів.

Автор цієї ініціативи переконаний, що робити добрі справи легко і закликає миргородців брати участь в акціях з благоустрою міста.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання земельної комісії

07 грудня  2021  року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
     
Cкликається чергове засідання виконавчого комітету

17 грудня 2021 року о 9.00 скликається чергове засідання виконавчого комітету

     
     
Засідання постійної комісії з питань соціальної політики

07 грудня 2021 року о 10.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства і дитинства

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net